Miriam Margolyes po 54 metų kartu nusprendė gyventi kartu su partnere

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Miriam Margolyes po 54 metų kartu nusprendė gyventi kartu su partnere

Pir, 11/27/2023 - 08:37
Kategorija:
0 komentarų

Britų australų aktorė Miriam Margolyes atskleidė, kad apsigyvens su savo ilgamete 54 metų partnere australe akademine Heather Sutherland. Pora susipažino dirbant BBC radijuje.

Aktorė Miriam Margolyes pirmą kartą atskleidė esanti homoseksuali 1966 m., kai tokie santykiai buvo neteisėti. Pora niekada negyveno kartu, nors palaiko santykius daugiau nei penkiasdešimt metų. Heather Sutherland gyvena Sutherlande Amsterdame, o Miriam Margolyes – Londone.

Miriam „The Graham Norton Show“ metu sakė, kad nė viena moteris nenorėjo eiti į kompromisus dėl savo tikslų ir dabar rado būdą būti kartu, išlaikant individualias karjeros ambicijas.

„Nenorėjau, kad jai tektų ko nors atsisakyti. Ir aš nenorėjau nieko atsisakyti. Aš norėjau savo pyrago ir norėjau jį valgyti. Ir iki šiol tai pavyko“, – sakė ji.

„Esame kartu, bet gyvename atskirai. Ji yra Amsterdame, o aš – Londone, bet dabar norime gyventi kartu. Aš tikrai noriu su ja gyventi, nes esame senyvo amžiaus ir neturime daug laiko. Kvaila gyventi atskirai“, – sakė Miriam Margolyes.