Mindaugas apie skausmingas skyrybas su vokiečiu: „Paaiškėjo, kad viskas buvo grįsta melu“

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Mindaugas apie skausmingas skyrybas su vokiečiu: „Paaiškėjo, kad viskas buvo grįsta melu“

Pen, 02/04/2022 - 15:00
Kategorija:
0 komentarų

Vokietijoje gyvenantis gėjus Mindaugas Grudzinskas-Gocht (36 m.) sausio pabaigoje lankėsi Lietuvoje kartu su savo sužadėtiniu Michaelu (56 m.) ir čia atšventė savo gimtadienį, rašo Lrytas. Tačiau dar neišblėsusios Mindaugo nuoskaudos dėl 2020 m. vasarą įvykusių skyrybų su verslininku Wolfgangu, kurių priežastis jis pagaliau gali atvirai išdėstyti – kol vyko teismo procesas, to daryti negalėjo.

Pasak Mindaugo, jų santuoką sugriovė sutuoktinio neištikimybė. Jų partnerystė oficialiai truko aštuonerius metus, ir nors pradžioje viskas atrodė gerai, paaiškėjo, kad sutuoktinis buvo neištikimas nuo pat pradžių.

Jis sužinojo, kad sutuoktinis buvo neištikimas dar per bernvakarį, vykusį prieš jų vestuves. Ir vėliau vis užmegzdavo trumpalaikius santykius ne tik su vyrais, ir su moterimis.

Jis man dar ir melavo – buvo sakęs, kad yra homoseksualus, bet, pasirodo, jį domino ir moterys“, – pastebėjo Mindaugas.

Pridūrė, kad ir iki tol, kol išgirdo sutuoktinio geriausio draugo pasakojimą, jis kažką įtarinėjo, bet nieko tikro nežinojo.

Tiesa, viso to, ko išgirdo iš vyro geriausio draugo, jis nepriėmė už gryną pinigą, kol nesurinko įrodymų – įrengė namuose stebėjimo kameras, gavo sutuoktinio susirašinėjimo su draugais išrašų. Be to, pradžioje jis su Wolfgangu apie viską pašnekėjo ir iš jo išgirdo, kad jei kas praeityje ir buvo, tai daugiau nebepasikartos, ir jiedu dar mėgino likti kartu.

„Bet išsiaiškinau, kad jis ir vėl buvo man neištikimas. Tada su įrodymais, kreipiausi į advokatę dėl skyrybų proceso. Vyras pradžioje to dar nežinojo – vieną dieną susirinkome švęsti bare jo gimtadienio, visi jį sveikino, o aš tėškiau jam ant stalo skyrybų dokumentus“, – Mindaugas mėgsta elgtis dramatiškai.

„Tikra tiesa, kad skausmą dėl nutrūkusių santykių padeda užmiršti nauja meilė. Žinoma, baisu antrą kartą įlipti į tą pačią balą, tačiau kas nerizikuoja, tas negeria šampano“, – pastebėjo Mindaugas. Po skyrybų jis lyg ir buvo nusiteikęs ilgiau pabūti vienas, tačiau likimas susiklostė taip, kad jau greitai, praėjusių metų kovą, susipažino su savo dabartiniu draugu Michaelu.

Dar praėjusią vasarą Vilniuje, Katedros aikštėje, draugas jam po kelių mėnesių pažinties pasipiršo. Prieš tai Michaelas buvo net 27 metus vedęs moterį ir pats sau sakė, kad vis kylantis susidomėjimas vyrais – tai nieko rimto, bet galiausiai pripažino sau, kad šie jį traukia, ir nusprendė „išlįsti iš dėžės“.

Daugiau Lrytas.