Melas apie tariamą vaikų seksualizavimą plinta ir JAV: vaikai neva mokomi kaip naudotis sekso žaislais

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Melas apie tariamą vaikų seksualizavimą plinta ir JAV: vaikai neva mokomi kaip naudotis sekso žaislais

Pen, 09/15/2023 - 10:15
Kategorija:
0 komentarų

Apie vaikų švietimą nepagrįsti gandai sąmoningai platinami ne tik Lietuvoje. Jungtinėse Amerikos Valstijose respublikonai taip pat naudoja gąsdinimo metodiką, siekdami pritraukti gausesnį partijos palaikytojų ratą. Štai viena atstovė neseniai su ašaromis pasakojo, kad neva jos vaikas mokomas naudotis sekso žaislais.

Neseniai paskelbtoje kalboje Erin Mazzoni, kuri, dirba Tenesio valstijos respublikonų rinkiminiame štabe, pareiškė, jog LGBTQ+ aktyvistai vaikams dovanoja sekso žaislus.

„Tai prasidėjo eitynių metu, ir aš maniau, kad viskas bus gerai. Renginys baigėsi vaivorykštės kambariu, kuriame aštuonių–dvylikos metų vaikams buvo dalijami analiniai kamščiai ir dildo bei jie buvo apmokomi“, - pro ašaras kalbėjo moteris.

Netinkamu elgesiu ji apkaltino „Lower Bucks Rainbow Room“ - LGBTQ+ jaunimo organizacija, kuri dirba su jaunimu nuo 14 iki 21 metų. Grupė rengia savaitinius susitikimus bažnyčioje ir organizuoja žaidimų vakarus, kurie skirti lavinti gyvenimo įgūdžius. Iki šiol pranešimų apie jokius nederamus organizacijos veiksmus nėra sulaukta.

Apžvalgininkai šį moters pasisakymą vertina kaip suplanuotos rinkimų kampanijos dalį. Respublikonų partija jau kelis metus daro viską, kad demonizuotų LGBTQ+ bendruomenę, ėmėsi drausti mokyklose knygas, kuriose yra minimi šios bendruomenės žmonės, taip pat juodaodžiai ar kiti etninės kilmės žmonės.