• Ty Herndon ir Alex Schwartz  // Nuotr. People // WILLIAM MCCLINTIC/HEATHER CARPENTER

Kantri dainininkas Ty Herndon susituokė su draugu Alex Schwartz (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Kantri dainininkas Ty Herndon susituokė su draugu Alex Schwartz (foto)

Sek, 09/03/2023 - 09:30
Kategorija:
0 komentarų

Ty Herndon, gėjus, kantri dainininkas rugpjūčio 26 d. Tenesio valstijoje susituokė su savo partneriu Alex Schwartz. Ceremonijoje dalyvavo daugiau nei 300 žmonių, tarp kurių ir tokios įžymybės kaip Kristin Chenoweth ir Sally Struthers.

„People“ duomenimis, renginyje koncertavo keli atlikėjai: Anita Cochran, Jamie Floyd ir Jimmy Thow, Matt Bloyd ir Shelly Fairchild.

Pora susižadėjo 2022 m. vasarį. Tuo metu jie jau draugavo šešis mėnesius. O dabar jie žengė dar vieną žingsnį ir įteisino savo santykius.

Ceremonijoje pagarba atiduota ir poros mirusiems šeimos nariams. „Mano tėvas jau seniai miręs“, - sakė Ty. - „Taigi mes padėjome jo nuotrauką ant stalo šalia vieno iš Alex brolių, kuris mirė“.

Žurnalistams dainininkas taip pat atskleidė kodėl nusprendė susituokti. „Man patinka jo kvailumas, jo didelė širdis, ištikimybė, kaip jis žiūri į mane, kaip jis mane palaiko ir kad su juo jaučiuosi saugi. Meldžiu Dievą, kad jam taip pat suteikčiau visa tai. Jis išmokė mane mylėti stipriau ir būti geresniu žmogumi“, - teigė Ty Herndon.