Serialo „Sekso terapija“ žvaigždė atskleidė priklausantis LGBTQ+ bendruomenei

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Serialo „Sekso terapija“ žvaigždė atskleidė priklausantis LGBTQ+ bendruomenei

Sek, 09/03/2023 - 13:00
Kategorija:
0 komentarų

Jau kurį laiką netilo diskusijos dėl populiaraus serialo „Sekso terapija“ aktoriaus Ncuti Gatwa seksualinės orientacijos. Jos ypač suaktyvėjo kai aktorius minėtame seriale įkūnijo homoseksualų personažą – Eric. Iki šiol Ncuti vengė atvirauti, bet vakar patvirtino, kad yra queer.

„Prisimenu, kaip buvau „Manchester Pride“, ėjau gatvėmis su visais berniukais. Mane sukrėtė kai pamačiau moterį, kuri atrodė lygiai taip pat, kaip mano teta“, – prisiminė aktorius. „Mes susikibome už rankų, o ji man pasakė: „Aš tikrai nežinau, kodėl aš čia. Bet aš čia“. Pasakiau jai: „Brangioji, tau nereikia žinoti. Visiškai nereikia žinoti. Tu esi čia. Didžiuokis tuo, kokia esi“.

Aktorius apie savo seksualumą prakalbo interviu su Elle metu. Jis teigė, kad jam reikėjo laiko ryžtis būti atviru.

„Aš niekada anksčiau nebuvau sutikęs kito queer žmogaus iš Ruandos“, - sakė Ncuti Gatwa. - „Maniau, kad esu vienintelis pasaulyje“.

Ilgą laiką vyras nenorėjo kalbėti apie savo privatų gyvenimą viešai. Tačiau vaidmuo seriale jį pakeitė. Jis suprato, kad viešumas yra būdas užtikrinti LGBTQ+ žmonių matomumą ir taip prisidėti prie pokyčių visuomenėje.