Mokyklos atstovas mažo vaiko meno kūrinį prilygino nacių vėliavai

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Mokyklos atstovas mažo vaiko meno kūrinį prilygino nacių vėliavai

Pir, 01/31/2022 - 08:36
Kategorija:
0 komentarų

Mokinių tėvai Džordžijos valstijoje pranešė, kad mokyklos administracijai užkliuvo vaiko piešinys, kuriame pavaizduota vaivorykštės vėliava, skėtis ir užrašyta „Gėjumi būti gerai“. PinkNews praneša, kad piešinį nupiešė Oglethorpe Avenue pradinės mokyklos mokinys. Mokykloje  mokosi 5–11 metų vaikai.

Šio vaiko mokytojas buvo pakabinęs piešinį klasėje, tačiau, pasak vietinės televizijos stoties WXIA-TV, mokyklos administratoriai liepė jį pašalinti. Mokytojui suabejojus, kodėl jis turėtų piešinį nuimti, administratorė palygino šį kūrinį su nacių vėliava.

Anonimu norinti išlikti šios mokyklos mokytojas paskelbė pareiškimą: „Daugelio Oglethorpe Avenue pradinės mokyklos darbuotojų vardu esame nusivylę, kad mūsų mokyklos pastate įvyko šie veiksmai. Tai neatspindi priežasčių, kodėl pasirinkome šią profesiją, ir neatspindi jausmų, įsitikinimų, vertybių ir savybių, kurias mūsų nuostabi mokyklos šeima puoselėja“.

Jie paragino mokyklos bendruomenę imtis veiksmų ir pridūrė: „Mes ir toliau ieškosime išeities ir skatinsime meilės, priėmimo ir tolerancijos kupiną bendruomenę savo mokykloje ir bendruomenėje“.

Mokyklų apygarda ėmėsi tyrimo, taip pat išplatino pernešimą, kuriame nurodė, kad smerkia bet kokią diskriminaciją.