Autobuso vairuotoja ėmėsi postringauti kodėl vyrams negalima bučiuotis

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Autobuso vairuotoja ėmėsi postringauti kodėl vyrams negalima bučiuotis

Sek, 01/30/2022 - 10:00
Kategorija:
0 komentarų

Gėjus buvo šokiruotas, kai jo autobuso vairuotoja pasakė, kad  jis neturėtų viešai bučiuotis su vyrais, nes tai gali paveikti vaikus, rašo PinkNews.

Incidentas įvyko sekmadienį, kai 28 metų Connor Cunningham ir vyras, su kuriuo šiuo metu jis susitikinėja, išėjo iš naktinio klubo „Fire“ Vauxhall mieste, Londone. Pora ėjo link stotelės susikibę už rankų ir kartu laukė kol atvyks autobusas. Prieš pat įlipant į autobusą, jis ir jo draugas pasibučiavo.

Važiuojant autobusas ištuštėjo ir Connor jau ruošėsi išlipti savo stotelėje. Tačiau autobuso vairuotoja neatidarė durų ir pradėjo šaukti. Connor nesuprato ką ji sako, todėl paprašė pakartoti.

Autobuso vairuotoja teigė, kad autobusų stotelėje matė jį ir kitą vyrą bučiuojantis. „Ar nemanai, kad suklaidinsite vaikus?“, - postringavo ji.

„Aš niekada to nepatyriau anksčiau. Gyvenu čia pusantrų metų – persikėliau į Londoną [iš Kento], nes, būdamas gėjus, nelabai turėjau ką veikti mažame miestelyje. Aš norėjau laisvės“, įvykį komentavo Connor.

Jis tęsė: „Manau, kad mane nuliūdintų, jei taip atsitiktų kam nors kitam, kuris yra labiau pažeidžiamas. Tai galėjo nutikti su žmogumi, kuris galėjo tai padaryti pirmą kartą gyvenime“, - komanduodamas kokį stresą galėjo sukelti toks komentaras kitam asmeniui sakė Connor.

Po šio įvykio, Connor gavo elektroninį laišką iš autobusų kompanijos, kuriame teigiama, kad autobuso vairuotoja paneigė kaltinimus dėl homofobiško pasisakymo. Tiesa įvykiui susidomėjus žiniasklaida - jis vėl atnaujintas.

Daugiau PinkNews.