PAMATYK. 10 queer vaikinų portretų iš Kazachstano (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

PAMATYK. 10 queer vaikinų portretų iš Kazachstano (foto)

Ant, 06/06/2023 - 08:57
Kategorija:
0 komentarų

Žurnalas „Elska“, kuris pristato LGBTQ+ žmones ir jų sąjungininkus visame pasaulyje, apsilankė Almatoje, Kazachstane. Vaikinų pasakojimai iš kazachų arba rusų kalbų išversti į anglų kalbą. Juose kalbama apie įvairias temas, nuo įsimylėjimo ir laisvės trūkumo, iki gyvenimo su ŽIV.

„Vieną dieną žvilgtelėjau į žemėlapį ir supratau, kad net po 44 žurnalų skirtų Vidurinei Azijai vis dar turime didžiulį atotrūkį“, – sako Elska redaktorius Liam Campbell.

„Per pastaruosius kelerius metus mes stengėmės parodyti šviesą LGBTQ+ bendruomenėms visame pasaulyje. Ir mes bandėme tai pasiekti užtikrindami geografijos įvairovę miestuose apie kuriuos pasirenkame kalbėti“, – teigia jis.

„Nežinojau, ko tikėtis iš patirties“, – priduria L. Campbell apie kelionę. - „Viskas, ką aš iš tikrųjų žinojau apie Kazachstaną, buvo susijusi su Sovietų Sąjungos istorija – daugiau nei 30 metų senumo informacija – arba iš Sacha Barono Coheno „Borato“, kuriame nėra nieko tikro apie Kazachstaną. Ir aš neturėjau supratimo apie šalies gėjų gyvenimą. Tačiau toks žinių trūkumas tik paskatino mano susidomėjimą, todėl vasarį skridau į didžiausią šalies miestą Almatą, susipažinau ir nufotografavau daugybę vietinių vaikinų, per juos atradau Kazachstaną ir queer gyvenimą ten“.

Daugiau informacijos rasite ElskaMagazine.com.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1