T. V. Raskevičius naudojo savivaldybės lėšas naktinėms kelionėms iš gėjų klubo. Paviešinus - grąžina pinigus

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

T. V. Raskevičius naudojo savivaldybės lėšas naktinėms kelionėms iš gėjų klubo. Paviešinus - grąžina pinigus

Ket, 06/01/2023 - 15:32
Kategorija:
0 komentarų

Savivaldybių tarybų narių lėšų neskaidraus panaudojimo skandalas neaplenkė ir Vilniaus miesto. Pasirodo mokesčių mokėtojų pinigus kelionėms iš „Soho“ naudojo ir prieš tai miesto taryboje dirbęs T. V. Raskevičius.

„Kalbant apie tą konkrečią vietą, tai yra mano bendruomenės susibūrimo vieta ir ten aš dirbu su savo rinkėjais, su tais žmonėmis, kurie mane renka“, – paklaustas keliones iš „Soho“ klubo Delfi sakė Tomas Vytautas Raskevičius.

Nurodoma, kad politikas pavėžėjų paslaugomis naudojosi 2019 lapkričio 16 dieną 3 val. 02 min., spalio 19 dieną 2 val. 36 min. ir 2020 spalio 10 dienos 3 val. 45 min. Visus šiuos kartus automobilis kviestas adresu Švitrigailos 7, Vilnius, kur ir įsikūręs Soho.

Po gausios kritikos Seimo narys paskelbė grąžinantis visą sumą, kuri buvo panaudota pavėžėjų paslaugoms ne darbo valandomis. Tiesa, jis ir toliau teigia, kad naktį bendravo su rinkėjais.

„Visos mano deklaruotos išlaidos buvo tiesiogiai susijusios su Tarybos nario veikla ir nemanau, kad padariau kažką netinkamai ar nesąžiningai“, - socialiniame tinkle Facebook rašo T. V. Raskevičius.

- „Kadangi kruopščiai kaupiau visus deklaruotus čekius, juos patikrinęs matau, kad laikotarpiu nuo 2019 m. balandžio mėnesio iki 2020 m lapkričio mėnesio deklaravau 226 eurus 20 centų pavėžėjimo paslaugoms ne darbo metu kompensuoti. Norėdamas išsklaidyti visas galimas abejones dėl skaidrumo ir paskatinti kitus buvusius ir esamus Tarybos narius, kurie vis dar trypčioja, minėtą sumą grąžinau į Vilniaus miesto savivaldybės sąskaitą“.