Soho Vilnius

Balandžio 6 d. - Soho Vilnius - SoHot Dance Marathon

Karščiausias SoHot šokių maratonas tęsiasi! Ši serija kviečia ne tik šokti, bet ir išrinkti mėnesio ryškiausią bei mylimiausią POP muzikos atlikėją! Pirmose dvikovose varžėsi Britney Spears su Ariana Grande, Rihanna mėgino nurungti Lady Gaga, o Beyoncé gerbėjai dainavo Crazy in Love, nors neslėpė simpatijų ir scenos karalienei Madonna.

Kovo 29 d. - Soho Vilnius - Oh-So-Cute And Easy

Šį vakarą tu Soho ir viskas iškart paprasta bei aišku – štai šis pilietis ieško santykių, kitas nori nuotykių, trečias laukia tavo dėmesio, o štai šis nepaleidžia savo vaikino iš glėbio. Gal kokia apyrankė ant rankos ar ženkliukas klube padėtų lengviau suprasti visus karščiausius tavo, mano, jo ar kito troškimus?

Kovo 23 d. - Soho Vilnius - SoHot Dance Marathon

Trečioji, bet tikrai ne paskutinė, SoHot maratono naktis kovo 23 d. sukvies visus ištikimiausius Beyoncé ir Madonna gerbėjus. DJ Dainys parenka ritmą, o visa šokių aikštelė šėlsta, judina klubus ir ne tik per priedainį dainuoja kartu. Hitas keičia hitą, įtampa auga – kas gi pelnys laimėtojos titulą?

Kovo 22 d. - Soho Vilnius - Šokdina Moteris

Pavasariniai žiedai - pirmoji melodija suskambanti prieš pirmus šio sezono šokius su Moterimi. Daugiau šilumos lauke, dar daugiau meilės, klasikinių divų ir nenugalimų melodijų šokių aikštelėje, kurios pinsis su Moters mėgstamom dainomis iš šiandien. Vien geriausios muzikinės priežastys, kaip visada. pasimatom!

Kovo 16 d. - Soho Vilnius - SoHot Dance Marathon

Antroji maratono naktis jūsų laukia kovo 16-sios naktį, šia proga šoksime, aukštakulniais kaukšėsime ir perukais plėvesuosime pagal Lady Gaga ir Rihanna. Beje, Gagos fanai šokių aikštelėje šurmuliuos jau išvakarėse – per Balaganza. Sakote, jog tai tik sutapimas? Ar Rihanna dar turi šansų?

Kovo 9 d. - Soho Vilnius - Antro užėjimo šokiai

Na, o dabar ponai ir ponios – jūsų dėmesiui, didžiai gerbiamas ir toks mylimas šeštadienis! Nieks neabejoja, jog šis kovo savaitgalis nusimato stiprus, taip.. penktadienio šokiai per visas dvi sales nutinka ne kasdien. Tad gerai įsisiūbavę ir smagiai palingavę, šįkart taip lengvai, antram užėjimui.

Kovo 8 d. - Soho Vilnius - SoHot Dance Marathon

Karščiausias pavasario SoHot šokių maratonas pra-si-de-da! Ši serija kviečia šokti ir išrinkti mėnesio ryškiausią, smagiausią, ikoniškiausią POP muzikos dIvą! Pirmoje muzikinėje dvikovoje susitinka Britney Spears ir Ariana Grande, kurias DJ Dainys pakvies varžytis Soho šokių aikštelėje jau kovo 8 d.