„Miss Visata Australija“ prisipažino esanti biseksuali

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

„Miss Visata Australija“ prisipažino esanti biseksuali

Št, 01/22/2022 - 10:00
Kategorija:
0 komentarų

Modelis, apžvalgininkė ir buvusi „Mis Visata Australija“ Maria Thattil neseniai Australijos televizijos realybės „I'm a Celebrity… Get Me Out of Here“ seriale atskleidė esanti biseksuali, rašo Out.

28 m. M. Thattil, kuri naudoja savo platformą LGBTQ+ jaunimo paramos grupei Minus18 reklamuoti, vėliau socialinėje žiniasklaidoje ir kitur paskelbė apie tai, kad ji buvo atpažinta pasimatymų programėlės vartotojų.

„Aš visada susitikinėdavau tik su heteroseksualiais žmonėmis, bet buvau įsimylėjusi ir kelias merginas, su kuriomis eidavau į mokyklą“, - sakė M. Thattil.

Ji teigė, kad kai paaugo ir toliau susitikinėjo tik su vyrais, bet taip pat pastebėjo, kad jos žvilgsnį traukia ir patrauklios moteris. Todėl ji pradėjo abejoti dėl savo seksualinės tapatybės.

„Ir tada prieš atvykdama čia [į televiziją], buvau vakarėlyje ir sutikau merginą, ir mes galiausiai kritome viena kitai į akį“, – dalinosi mintimis moteris. - „Tai tiesiog atrodė natūralu“.

„Turiu pasimatymų programėlę ir kai nustačiau, kad mane domina vyrai bei moterys, gavau žinutę iš draugės. „Kažkas ką tik man atsiuntė ekrano kopiją iš tavo paskyros ir mano, kad kažkas, kuris apsimeta tavimi „žvejoja žmones“, – rašė ji ir pridūrė, kad nerimauja, kad kas nors galėjo matyti ją bučiuojančią merginą vakarėlio metu“.

M. Thattil remia Minus18 veiklą, kuri teikia pagalbą LGBTQ+ atstovams ir kovoja už lyčių įvairovę.

Daugiau Out.