Rūta Mur apie atsiskleidimą: „Nesijaučiu padariusi kažką kitokio“ (video)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Rūta Mur apie atsiskleidimą: „Nesijaučiu padariusi kažką kitokio“ (video)

Tre, 04/26/2023 - 12:15
Kategorija:
0 komentarų

Rūta Mur duodama interviu LRT laidai „Svečiuose Nomeda“ prakalbo ir apie savo sprendimą atsiskleisti, ir apie tėvų reakciją, kai jie išgirdo, jog ji yra homoseksuali.

„Tai darydama aš nesijaučiau daranti kažką kitokio, nei kitas žinomas žmogus atėjęs į vakarėlį su savo antrąja puse, vyru ar moterimi - nesvarbu. Aš nesijaučiau, kad aš tarsi manifestuoju. Tarsi tai mano manifestas - žiūrėkite kas aš“, - apie pasirodymą su savo mergina viename viešame renginyje kalbėjo atlikėja.

Ji teigė, kad tiesiog norėjo, jog šalia būtų jos mylimas žmogus. Tiesa, šis sprendimas sukėlė didelę smalsumo bangą.

„Žinoma, po to kai išėjo į plačiuosius vandenis, kai pasigavo žiniasklaidos priemonės tą visą temą - tokią sultingą, o Dieve, neišsemiamos diskusijos - vėl tiems žmonėms, kurie yra save taip užsispaudę, taip apriboję, taip užsisklendę“, - pasakoja Rūta Mur. - „Tikrai nesigailiu. Nesijaučiu padarius kažką kitokio“.

Laidos „Svečiuose Nomeda“ vedėja pasiteiravo pašnekovės apie jos atsikleidimą savo šeimos nariams.

„Kai aš jiems pasakiau pirmą kartą, man gal buvo septyniolika metų. Aš buvau tuo metu savo pirmuose santykiuose ir aš (...) tikėjausi, kad tai bus tiesiog pokalbis. „Smagu, kad pranešei. mes priimam“ ir taip toliau. Bet reakcija, jinai nebuvo tokia. Aš buvau šoke. Jie nei išsižadėjo manęs, nei iškeikė ar kažkaip“, - prisiminė Rūta.

Ji patikslino, kad tėvai reagavo skirtingai. Vienam iš jų buvo skaudu, kitam - nelabai svarbu. Vis dėlto, atlikėja sako, kad tėvų reakciją sukėlė neigiamas emocijas.

„Bet galiausia ką aš tuo metu išgyvenau, tai ... gal išgyvenau kažkokį atstūmimą, bet tai nebuvo radikalu. Aš nebuvau išmesta iš namų, aš tikrai turėjau vieną iš tų, manau geresnių, atvejų, kaip buvo sureaguota į mane“, - pasakojo Rūta, pridurdama, kad vėliau jos tėvai susitaikė su jos homoseksualumu.