Gėjų trijulė tikisi tapti antraisiais JAV, kuriems teismas leis visiems tapti vaiko tėvais (foto)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Gėjų trijulė tikisi tapti antraisiais JAV, kuriems teismas leis visiems tapti vaiko tėvais (foto)

Ket, 04/27/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Ben Rodriguez, Mitch ir Benjamin Rolam yra trys partneriai, kurie nori, kad visų jų vardai būtų įrašyti įvaikintos dukters gimimo liudijime. Iki šiol tai pavyko padaryti tik vieną kartą.

Mitch ir Ben susipažino 2006 m. LGBTQ+ bendruomenės renginyje ir kartu gyveno 12 metų. Vis dėlto, jie jautė, kad jų santykiuose kažko trūksta, rašo New York Post.

„Mes abu jautėme, kad tiesiog turėjome tiek daug meilės, kurią galime duoti, ir kad jei kada nors atsirastų galimybė į santykius įtraukti trečiąjį asmenį, būtume tam visiškai atviri“, - sakė Ben pridurdamas, kad mažai tikėjo, jog abu gali pamilti tą patį asmenį.

2018-aisiais gėjų kruize jie susipažino su 35 metų Benjamin Mui. Tuo metu Benjamin gyveno Kanadoje ir neseniai pradėjo susitikinėti su vienu vaikinu. Po susitikimo su pora, jis nutraukė santykius ir bendrauti su dabartiniais partneriais.

Vyrai susitarė dėl bendrų taisyklių ir pradėjo gyventi kartu. Vėliau trijulė kreipėsi į įvaikinimo agentūrą, paskelbė skelbimą tėvų ieškančioje svetainėje.

2022 m. kovo 4 d. trijulė paskelbė apie dukters Tegan gimimą. Vyrai, kurie su dukra gyvena Los Andžele, dar tikisi surogacijos būdu susilaukti dar dviejų vaikų.

„Tegan patiks turėti tris tėčius – ji visada turės tiek meilės“, – „Independent“ sakė Ben.

Šiuo metu visi trys vyrai pasinėrę į dukters priežiūrą. Jie dalijasi pareigomis.

„Mes keičiamės naktimis, kad būtume su kūdikiu, taigi, kai ji pabunda vidury nakties, galiu aš ja rūpintis, kitą dieną – Mitch, dar kitą dieną – Benjamin“, – paaiškino Ben. - „Taigi mes visi ilsimės vienodai, visi gauname vienodai pagalbos, visi skiriame vienodai laiko pabūti su kūdikiu“.

Vyrai dalinasi ne tik dukros priežiūra, bet ir namų ruošos darbais.

„Mūsų namuose visi esame pasiskirstę, Benjamin plauna indus, aš gaminu maistą, Mitch siurbia ir skalbia“, – sako Ben. - „Galime pasiekti daug daugiau, nesijausdami išsekę“.

Trijulės tėvai taip pat džiaugiasi sūnų santykiais ir nauju senelių vaidmeniu.

gaythrouple

Nuotr. iš gaythrouple Instagram paskyros