+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų
  • Gregory A. Locke // Nuotr. iš gregoryalocke Instagram

Niujorko teisėjas buvo atleistas po to, kai paviešinta jo „OnlyFans“ paskyra (foto)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Niujorko teisėjas buvo atleistas po to, kai paviešinta jo „OnlyFans“ paskyra (foto)

Tre, 03/29/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Niujorko teisėjas buvo atleistas po to, kai paaiškėjo, kad jis turi mokamą paskyrą „OnyFans“ platformoje, kur dalinasi suaugusiems skirtu turiniu.

33 metų Gregory A. Locke buvo miesto administracinės teisės teisėjas, rašo „New York Post“. Pagrindinė jo pareiga buvo sprendimai dėl parkavimo klausimų.

Socialinio tinklo Twitter paskyroje, kurioje jis turi 160 000 sekėjų, vyras paskelbė kelias nuotraukas tik su trumpikėmis ir pareklamavo savo „OnlyFans“ paskyrą.

„Štai ką aš dėviu po drabužiais eidamas prisiekusiųjų pareigas. Čia jei vienas iš advokatų man mirktelėtų ir linktelėtų nueiti į teismo rūmų tualetą“, - parašė jis prie nuotraukų.

Panašu, tai ir tapo jo atleidimo priežastimi. Tiesa, jis internete paskelbė ir kelis kontraversiškus komentarus.

Atsakydamas į Niujorko mero Erico Adamso pasakytą kalbą, kurioje jis kritikavo bažnyčios ir valstybės atskyrimą, vaikinas Twitter parašė: „Eric Adams gali čiulpti mano ***“.

Pranešama, kad Gregory A. Locke buvo atleistas už „neprofesionalų elgesį“. Pagal Niujorko elgesio taisykles „miesto administracinės teisės teisėjas visą savo neteisminę veiklą vykdo taip, kad nekiltų pagrįstų abejonių dėl miesto administracinės teisės teisėjo gebėjimo nešališkai veikti kaip miesto administracinės teisės teisėjui“ ir „nepažeistų teisėjo pareigų orumo“.