Bažnyčia verčia pasirašyti prieš LGBTQ+ bendruomenę nukreiptą sutartį. Nepasirašius - bus išmesti

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Bažnyčia verčia pasirašyti prieš LGBTQ+ bendruomenę nukreiptą sutartį. Nepasirašius - bus išmesti

Pir, 01/30/2023 - 12:15
Kategorija:
0 komentarų

Džeksonvilio Pirmųjų baptistų bažnyčia Floridoje pranešė nariams, kad jie turi iki kovo 19 d. pasirašyti prieš LGBTQ+ nukreiptą pareiškimą dėl „Biblinio seksualumo“ arba nedelsiant palikti bendruomenę. 

„Kaip Pirmųjų baptistų bažnyčios narys tikiu, kad Dievas kuria žmones pagal savo paveikslą kaip vyrą arba moterį. Ir kad ši kūryba yra fiksuotas žmogaus biologijos dalykas, o ne individualus pasirinkimas“, – teigiama susitarime. - „Manau, kad santuoką įsteigė Dievas, o ne vyriausybė, ji yra tarp vieno vyro ir vienos moters“. 

Bažnyčios vyresnysis pastorius Heath Lambert tvirtino, kad priesaika paaiškino bažnyčios poziciją dėl kultūros, kuri, jo manymu, „miršta arba skęsta seksualinėje nuodėmėje“, praneša PinkNews.

Tiesa ši iniciatyva sulaukė ir jos narių kritikos. Suriagavo ir kitų bažnyčių atstovai. Riverside Avenue krikščionių bažnyčios atstovė Erin Dickey sakė, kad jos bažnyčia sveikina visus, nepaisant jų lyties ir seksualinės orientacijos, nes bažnyčios misija yra „mylėti vienas kitą“. 

 „Bažnyčios misija yra mylėti vienas kitą ir rūpintis savo artimu, kad būtų sukurta teisinga ir besidalinanti bendruomenė“, – „First Coast News“ sakė E. Dickey.  

Babtistų bažnyčia savo svetainėje sukūrė puslapį, kad paaiškintų savo poziciją nukreiptą prieš LGBTQ+. Joje teigiama, kad „gyvenimo būdas, atstovaujamas LGBTQ+, prieštarauja Dievo tiesai, jame nėra meilės ir prasmės“. 

Pastorius Heath Lambert paskelbė vaizdo žinutę, kurioje vaizdavo bažnyčios misiją kaip „karą“ su „seksualine revoliucija“ „supainiotoje kultūroje“. Jis tvirtino, kad šios „seksualinės revoliucijos“ „pasaulietiniai kariai“ „siekia išnaikinti bet kokį pasipriešinimą savo ekstremistinei darbotvarkei“.