35 metų atvirai gėjus, profesionalus sportininkas Simon Dunn rastas negyvas

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

35 metų atvirai gėjus, profesionalus sportininkas Simon Dunn rastas negyvas

Tre, 01/25/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Atletas, gėjus Simon Dunn mirė sulaukęs 35 metų. Šeštadienio rytą pareigūnai aptiko vyro kūną jo bute Sidnėjuje.

„2023 m. sausio 21 d., šeštadienį, apie 10 val., policija buvo iškviesta į padalinį Crown Street, Surry Hills mieste, kai buvo pranešta, kad viduje buvo rastas vyro kūnas“, – sakoma Naujojo Pietų Velso policijos pranešime.

Pareigūnai iš Surry Hills policijos apygardos vadovybės pradėjo tyrimą dėl jo mirties aplinkybių, kuri nėra laikoma įtartina, rašo Queerty.

Dunn pradėjo sportuoti dar jaunystėje Kanadoje. Jis tapo pirmuoju savo seksualinės orientacijos neslepiančiu gėjumi, kuris atstovavo savo šaliai tarptautiniu lygiu.

2016 m. jis pasitraukė iš bobslėjaus ir keleriems metams persikėlė į Londoną, Anglijoje žaidė gėjų regbio komandoje „Kings Cross Steelers“. Vėliau persikėlė į Australiją ir toliau žaidė regbį. 2018 ir 2019 m. jis buvo tarp pretendentų gauti Australijos LGBTI metų sporto asmenybės apdovanojimą.

Simon Dunn buvo LGBTQ+ teisių gynėjas ir Australijos ŽIV labdaros organizacijos „Bobby Goldsmith Foundation“ ir „Give Out“ ambasadorius.

Praėjusį spalį vyras socialiniame tinkle „Instagram“ atskleidė, kad po penkerių metų draugystės išsiskyrė su partneriu.

Gerbėjai, nevyriausybinių organizacijų atstovai ir sportininkai išreiškė užuojautas dėl jo mirties. Daugelis sakė, kad jo atvirumas ir darbas LGBTQ+ teisių srityje pakeitė jų gyvenimus.