Nuteistas taksi vairuotoju apsimetęs ir du kartus lesbietę išžaginęs vyras

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Nuteistas taksi vairuotoju apsimetęs ir du kartus lesbietę išžaginęs vyras

Ket, 01/12/2023 - 11:40
Kategorija:
0 komentarų

Jungtinės Karalystės teismas nuteisė 28 metų Yuseab Woldeab, kuris buvo kaltinamas išžaginęs queer moterį.

Teismo metu paaiškėjo, kad kaltinamasis „slankiojo gatvėmis ieškodamas aukos“, kol įviliojo neblaivią moterį į savo automobilį, melagingai tvirtindamas, kad jis yra taksi vairuotojas, rašo Advocate.

Vyras nuvežė moterį savo butą Plimute, kur ją kelis kartus išprievartavo. 20 metų auka sugebėjo pabėgti, kai Yuseab nuėjo į tualetą.

„Tai buvo tikrai baisus ir nerimą keliantis nusikaltimas“, – po nuosprendžio žurnalistams prie teismo salės sakė Plimuto seksualinių nusikaltimų tyrimo grupės vyresnysis tyrimo pareigūnas Chris Kinski. - „Woldeab matė, kad auka buvo pažeidžiama, nes ji buvo stipriai apsvaigusi. Tą vakarą prie jos prisiartindamas, jis tuo pasinaudojo. Manome, kad jis vaikščiojo gatvėmis ir ieškojo aukos, kol ją pastebėjo“.

Vaizdo kameros užfiksavo kaip užpuolikas važinėjo automobiliu po apylinkes kol pastebėjo auką. Jis apsuko ratą ir sustojo šalia moters. Ji pasikalbėjo su vyru ir įsėdo į automobilį. Moteris sakė, kad tiesiog laukė taksi automobilio ir paklausė vyro - „ar tai taksi?“.

Aukai įsėdus į automobilį, kurio keleivio durelės taip ir nespėtos uždaryti, jis milžinišku greičiu nulėkė keliu. Teisme kaltinamasis teigė, kad jis ieškojo sekso, o moteris sutiko su juo mylėtis pati. Jis tvirtino, kad jo bute moteris „viską inicijavo pati“, „griebė už kaklo ir bučiavo“.

Teismas taip pat išklausė nukentėjusiosios partnerės, kuri teigė, kad pora lytinius santykius palaikė metus. Nukentėjusioji teisme pasakojo, kad nuo mažens žinojo, kad yra homoseksuali, nesutiko turėti sekso su užpuoliku ir niekada neturėjo lytinių santykių su vyru.

Teisėjas Peter Johnson nurodė Yuseab Woldeab suimti. Per artimiausias tris savaites bus paskelbta ir galutinė skiriama bausmė.