„Galaktikos sergėtojų“ aktorius atskleidė, kad pašalino homofobišką tatuiruotę (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

„Galaktikos sergėtojų“ aktorius atskleidė, kad pašalino homofobišką tatuiruotę (video)

Pir, 01/09/2023 - 12:48
Kategorija:
0 komentarų

Dave Bautista - puikiai žinomas dėl Drakso vaidmens „Galaktikos sergėtojų“ filmuose, pasidalino savo kūno tatuiruočių istorijomis. Jis prisipažino, kad kelias iš jų jam teko uždengti kitomis.

Vaizdo įraše aktorius teigė, kad tatuiruočių salone jam jau teko praleisit apie penkiasdešimt valandų, rašo Out. Viena iš ant rankos tatuiruočių buvo paslėpta. „O, šita? Anksčiau tai buvo komandos logotipas“, - pasakoja aktorius.

„Buvau komandos narys, joje buvo žmogus, kurį laikiau draugu“, - pasakoja Dave. - „ Ir vėliau jis viešai išsakė prieš gėjus nukreiptus pareiškimus ir, žinote, pasirodė esąs kraštutinis homofobas, todėl aš turėjau didžiulę problemą“.

„Tai mano asmeninė problema“, – pažymėjo jis. - „Mano mama yra lesbietė, ir aš nebegalėjau jo vadinti draugu, todėl tai uždengiau“.

Dave Bautista yra garsus ir ilgametis LGBTQ+ bendruomenių rėmėjas. 2022 m. birželį aktorius „Instagram“ paskelbė nuotrauką, kurioje jis dėvi marškinius su vaivorykšte bei užrašu „Būk savimi“.

Antraštėje jis rašė: „Visada didžiavausi tuo, kas yra mano mama, nes ji visada didžiavosi tuo, kokia yra. Tiesiai tau į akis, užsi***k, jei tau tai nepatinka, garsiai ir išdidžiai“.