Paaiškėjo dar dviejų šiaudynių aukų tapatybės. Jos nepriklausė LGBTQ+ bendruomenei

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Paaiškėjo dar dviejų šiaudynių aukų tapatybės. Jos nepriklausė LGBTQ+ bendruomenei

Tre, 11/23/2022 - 12:30
Kategorija:
0 komentarų

Šeštadienio vėlyvą vakarą kruvinas išpuolis gėjų klube „Club Q“ pareikalavo penkių žmonių gyvybių. Apie tris GayLine.LT jau rašė. Vakar apaiškėjo ir dar du žuvusieji.

Viena iš aukų buvo Raymond Green Vance. 22 metų vaikinas į gėjų klubą atvyko pirmą kartą, nes nusprendė su savo mergina ir jos artimaisiais pasimėgauti Drag pasirodymu. Su savo mergina jis draugavo nuo mokyklos laikų, buvo neseniai gavęs pirmąjį savo darbą ir turėjo ateities planų – užsidirbti pakankamai, kad gyventi savarankiškai ir nepriklausomai nuo mamos, kurios namuose jis gyveno kartu su savo broliu.

Raymond gimė Čikagoje, bet visą savo gyvenimą praleido Kolorado Springse. 2018 m. jis baigė Sand Creek vidurinę mokyklą, niekada nėra turėjęs didesnių nemalonumų, turėjo daug draugų. Jo artimiausias draugas apibūdina jį kaip gabų, unikalų ir pasirengusį bet kam padėti.

Kita 22 metų  žudiko Anderson Lee Aldrich auka – 35 metų Ashley Paugh. Jai žuvus be mamos liko jos 11 metų dukra. Ashley sesuo Stephanie Clark sakė, kad ji „gyveno dėl savo dukters“, labai mylėjo savo mamą. Jos mama ir dukra buvo visas moters pasaulis.

Ashley sesuo sakė, kad į klubą ji specialiai atvažiavo su drauge gerai praleisit laiko ir pamatyti komiko pasirodymo.

„Be jos niekas niekada nebus taip, kaip buvo“, – sakė ji. – „Ji buvo mylintis, rūpestingas žmogus, kuris dėl bet ko kito padarytų bet ką. Mes jos taip pasiilgsime“.

Ashley Paugh ne kartą padėjo LGBTQ+ bendruomenės nariams ieškodama svetingų globėjų tiems, kurie buvo atstumti savo artimųjų.

 

Šeštadienio vakarą, apie 11:57 vakaro vietos laiku, Jungtinių Amerikos Valstijų gėjų klube „Club Q Colorado“ užpuolikas pradėjo šaudyti ir nužudė penkis, sužeidė 25 žmonės.