Vyras prisipažino kaltu dėl grasinimų paviešinti savo kaimyno „Grindr“ nuotraukas

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Vyras prisipažino kaltu dėl grasinimų paviešinti savo kaimyno „Grindr“ nuotraukas

Pen, 11/18/2022 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Australijoje gyvenantis vyras prisipažino kaltas grasinęs išplatinti seksualias kaimyno gėjaus nuotraukas, jei jis nenutildys garsiai grojančios muzikos.

Remiantis „Daily Telegraph“ pranešimu, 60 metų Shane Ustick iš Sidnėjaus praėjusią savaitę Niutauno vietiniame teisme pripažino kaltu dėl kaltinimų, kad jis grasino išplatinti savo kaimyno nuotraukas iš „Grindr“ pažinčių programėlės be jų savininko sutikimo. Incidentas įvyko rugpjūčio 30 d., kai Shane pasipiktino per pietus per garsiai sklindančia muzika iš kaimyno buto.

Jis į kaimyno pašto dėžutę įmetė gimtadienio atviruką. Jame su užuomina į „Grindr“ buvo užrašyta: „Neblogai atrodo! Ką pasakytų tavo tėvai + nekilnojamojo turto agentas“.

„Ei, Grindr berniuk, mes žinome, kas tu esi, pavargome klausytis tavo muzikos“, – rašoma žinutėje. - „Dabar turime keletą nuotraukų, kai kitą kartą nuspręsite įjungti muziką, nuotraukos + skrajutės kiekvienoje pašto dėžutėje + ant kiekvieno žibinto stulpo rajone“.

Teisme vyras prisipažino, kad neturėjo nuotraukų, kurias galėtų paskelbti. „Taip parašiau todėl, kad norėjau šiek tiek ramybės“, – sakoma Shane pasiaiškinime, kuris nurodytas proceso dokumentuose. -  „Tai buvo labai kvailas dalykas“.

Nors jis prisipažino ir buvo pripažintas kaltu, vyras realios bausmės išvengė. Jam skirta 12 mėnesių  bausmė lygtinai. Teismas įvertino tai, kad vyras niekada iki šiol nenusižengė ir buvo aktyvus bendruomenės narys.