Sporto klubas paprašė lankytojų nustoti mylėtis vyrų rūbinėje

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Sporto klubas paprašė lankytojų nustoti mylėtis vyrų rūbinėje

Pen, 01/07/2022 - 20:26
Kategorija:
0 komentarų

Vakarų Holivudo sporto salė mandagiai priminė lankytojams, kad jų patalpos yra skirtos tikram sportui sporto salėje. Skelbimo fotografiją paskelbė vienas Twitter vartotojas, nenurodydamas kuris sporto klubo pavadinimo, praneša Out. Skelbimas sukėlė ažiotažą ir netrukus kiti vartotojai išsiaiškino kieno šis skelbimas.

Nors įrašas po kiek laiko buvo ištintas, jis neliko nepastebėtas gausaus būrio socialinių tinklų vartotojų. Sporto klubo skelbime rašoma:

„Lankytojų dėmesiui. Prašome neužsiimti seksu vyrų persirengimo kambaryje! Galite užsiimti seksu „tiesiogine prasme“ bet kur kitur, tik ne „Crunch Fitness“. Priešingu atveju jūsų narystė bus nedelsiant nutraukta“.

Įrašas sulaukė gausių komentarų. Vieni svarstė, ar šis įrašas nėra gudriai pateikiama reklama, kiti siūlė užsiimti seksu moterų persirengimo kambaryje, nes skelbime apie jį nieko nesakoma. Atsirado ir tokių kurie klausė, ar nebus taip, kad viešas seksas sudegina daugiau kalorijų negu dviračio minimas sporto salėje.

Beje, Kvebeko universiteto Monrealyje atliktas tyrimas „Energijos sąnaudos seksualinės veiklos metu jaunoms sveikoms poroms“ parodė, kad vyrai per 24 minutes trunkantį seksą sudegino vidutiniškai tik 101 kaloriją. Tuo tarpu 30 minučių treniruotė treniruokliu padeda sudeginti 276 kalorijas.

Daugiau Out.