Paauglė sulaukė milžiniško žiniasklaidos dėmesio. Paragino informuoti apie anti-LGBT+įstatymus

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Paauglė sulaukė milžiniško žiniasklaidos dėmesio. Paragino informuoti apie anti-LGBT+įstatymus

Tre, 01/05/2022 - 20:00
Kategorija:
0 komentarų

Moksleivė paragino didžiausius Didžiosios Britanijos televizijos transliuotojus ir ministrą pirmininką prieš pasaulio futbolo čempionatą paviešinti Katare priimtus „dehumanizuojančius“ anti-LGBT+ įstatymus, pranešame Pinknews. Katare, kuriame šių metų lapkritį ir gruodį vyks pasaulio futbolo čempionatas, už tos pačios lyties asmenų santykius gresia įkalinimas.

„Kai išgirdau, kad 2022 m. pasaulio futbolo čempionatas vyks Katare – vienoje iš nedaugelio likusių pasaulio šalių, kuriose galioja tokie nužmoginantys antilygybės įstatymai, – buvau pasibaisėjusi“, – Change.org peticijoje rašė 15 metų Chloe.

Savo peticijoje Chloe teigė, kad BBC ir kiti televizijos transliuotojai turi „pareigą reguliariai pabrėžti“ barbariškus Kataro įstatymus, nukreiptus prieš LGBT+.

„BBC ir ITV, planuojančios per televiziją transliuoti Kataro pasaulio taurę, ir FA, kuri siunčia komandą į turnyrą, visi pareiškė, kad lygybės skatinimas yra jų politikos pagrindas“, – rašė ji. - „Mes norime, kad televizijos transliacijos būtų subalansuotos ir atspindėtų akivaizdų konfliktą su jų politika, kad pabrėžtume svarbias lygybės problemas“.

„Man labai pasisekė, kad gimiau visiškai atsitiktinai šalyje, kurioje nebūsiu nuteista kalėti už tai kokia esu“, – regioniniam laikraščiui sakė ji. - „Tik pagalvokite, jei būčiau gimusi kitoje šalyje, mano likimas būtų buvęs visiškai kitoks“.

„Tereikia Borisui Johnsonui išeiti ir pasakyti, kad jis nesutinka su Kataro politika“, – pridūrė ji, - „nes tai parodytų, kad jis yra LGBTQ+ bendruomenės sąjungininkas“.

Mergina pridūrė, kad „Kai tylite apie problemą, renkamės (jų) pusę, nes tiesiog sėdime ir leidžiate jiems tai daryti toliau“.

Daugiau PinkNews.