• Furrwoods
  • Furrwoods
  • Furrwoods
  • Furrwoods
  • Furrwoods
  • Furrwoods

Išskirtinis interviu. Furrwoods: norėjau parodyti, kad ir „meškinai“ yra gražūs ir seksualūs

Skaitymo laikas
2 minutes
Perskaityta

Išskirtinis interviu. Furrwoods: norėjau parodyti, kad ir „meškinai“ yra gražūs ir seksualūs

Pen, 09/16/2022 - 19:15
Kategorija:
0 komentarų

Menininkų, kurie kuria LGBTQ+ temomis, nėra labai daug. GayLine.LT socialiniame tinkle Instagram aptiko „Furrwoods“ kūrinius, kuriuose vaizduojami apvalainų formų vyrai gėjai, vadinami „meškinais“ (anl. bears). Nusprendėme susisiekti su jų autoriumi. Pseudonimu „Furrwoods“ pasivadinęs menininkas sako, kad jam buvo svarbu parodyti kitokį patrauklų vyro kūną, ne tik raumeningą, kurį matome socialiniuose tinkluose.

- Kodėl pasirinkote „Furrwoods“ pseudonimą? Ar tai ką nors reiškia?

Kodėl „Furrwoods“? Na, tai yra dviejų dalykų, kurie mane labai traukia, derinys: kūno plaukai ir gamta (juokiasi). „Kailis“ kaip gyvūno kailyje ir „Woods“… kaip ir... miškai, žinoma, ah!

Stengiuosi kuo dažniau į savo piešinius įtraukti natūralių elementų, tokių kaip augalai, medžiai, žolė ar net uolos. Norėjau pseudonimo, kuris sukeltų švelnumo ir ramybės jausmą. Tokią ramią ir jaukią vietą, kur būtų galima šiek tiek pabėgti nuo realaus pasaulio. Tuomet „Furrwoodsą“ pradėjau įsivaizduoti kaip vietą, nedidelį kaimelį, esantį vidury miško, kur būtų laukiami visi pūkuoti gyvūnai (pvz., lokiai, ūdros, šuniukai ir kt.) ir juos mylintys žmonės.

- Ar galite papasakoti daugiau apie save? Kada pradėjote piešti?

Žinoma, aš esu Stephen. Man 31 metai ir aš gyvenu Prancūzijoje! Aš esu mėsainių valgytojas, siaubo filmų mėgėjas ir vaizdo žaidimų entuziastas, mėgstu komiksus ir Manga, tiesą sakant, taip ir pradėjau piešti, perpiešdamas savo mėgstamus Anime personažus.

Kiek save prisimenu, aš visada piešiau, bet intensyviau pradėjau paskutinėse vidurinės mokyklos klasėse – piešti ant knygų per pamokas. Tai buvo įdomiau nei klausytis.

- Kodėl pasirinkote piešti „meškiukus“? Ar tai turi ką nors bendro su lytiniu potraukiu, ar tai kažkoks tyrinėjimas?

Tiesą sakant, šiek tiek abiejų dalykų, mane traukia „meškos“ ir norėjau parodyti, kad jie gali būti tokie pat gražūs, seksualūs ir patrauklūs, kaip ir tipiški raumeningi, plokšti kūnai, kuriuos matau visur Instagram socialiniame tinkle.

Esu įsitikinęs, kad gražios yra visos kūno formos ir dydžiai, tačiau norėjau konkrečiai pagerbti „meškiukus“, kuriems, mano manymu, trūksta matomumo. Be to, nors „meškos“ išlieka mėgstamiausia mano piešinių tema, kartais piešiu kitokio tipo kūnus.

- Kiekvienas piešinys kupinas unikalios energijos, vaizduojančios skirtingus personažus. Iš kur kilę jūsų modeliai - tikrovės ar vaizduotės?

Dažniausiai piešiu iš vaizduotės. Niekada iki galo nežinau, kaip atrodys mano piešinys. Piešimo metu veikėjo veidas gali pasikeisti daug kartų.

Labai priklauso nuo mano nuotaikos konkrečiu metu. Piešinį pradedu turėdamas mintyse jausmą, kurį norėčiau perteikti, pavyzdžiui, švelnumą, geismą ar kitą.

- Kai kuriuose piešiniuose vaizduojamos gėjų buities scenos. Jie kupini meilės, erotikos. Kodėl ši tema jums svarbi?

Nežinau, gal aš romantiškas žmogus (juokiasi). Viskas, apie ką galiu galvoti, yra didelis tos pačios lyties porų atstovavimo žiniasklaidoje trūkumas.

Nenoriu savo personažų piešti tik per seksualumo prizmę. Man patinka mintis, kad romantiškus jausmus ir meilę vėl reikia iškelti į dėmesio centrą.