Ukrainos karys: šiuo metu didžiausia baimė, mirti toli nuo artimųjų

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Ukrainos karys: šiuo metu didžiausia baimė, mirti toli nuo artimųjų

Pir, 08/22/2022 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Nebuvusiems kare tikriausiai neįmanoma pajusti to, ką jaučia Ukrainos kariai kiekvieną dieną. Jie bijo ne pačios mirties, o to, kaip jų mirtis paveiks artimuosius ir mylimus žmones. Tai liudija ir Pavlo Laigoda laiškas paskelbtas Instagram.

Vaikinas socialiniame tinkle dalinasi jo vidų draskančiais išgyvenimai. Jis teigia, kad įvairiais būdais stengėsi „atšaldyti“ savo santykius, siekdamas apsaugoti savo mylimąjį.

„Visaip bandžiau jį atitolinti nuo savęs, sakydamas, kad nemyliu, kad nustojau mylėti! Pasirodo, mano Vladas užsispyręs labiau nei galėjau įsivaizduoti!

Niekaip nenorėjo manęs paleisti, o man buvo labai sunku, nes labai bijojau, kad jei kas nors man nutiks, jis to neišgyvens“, - teigia Pavlo.

Jis tęsia: „Ilgai bandžiau jo vengti, sutrumpindamas mūsų pokalbius iki minimumo tikėdamasis, kad tai kažkaip atvėsins jo jausmus man...“.

Šiai strategijai nepavykus, Pavlo nusprendė pakalbėti su savo vaikinu ir leisti jam susitikinėti su kitais. „Taip sakant laisvi santykiai“, - rašo karys. Jo teigimu – tai leido jam pasijusti palengvėjimą.

„Taip, baimė vis dar yra, nes šiuo metu didžiausia baimė, mirti toli nuo artimųjų ir įskaitant Vladą! Žinok - išlaikyti santykius per atstumą yra gana sudėtinga! Bet kai tu pasitiki juo, o jis tavimi, nėra dėl ko jaudintis! Tik mirtis gali jus išskirti....“, - teigia Ukrainą ginantys karys.