Žmonai prisipažinus apie biseksualumą, vyras į šeimą pakvietė dar vieną moterį (foto)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Žmonai prisipažinus apie biseksualumą, vyras į šeimą pakvietė dar vieną moterį (foto)

Ant, 07/05/2022 - 08:45
Kategorija:
0 komentarų

31 metų Diego Rodrigues de Souza ir 28 metų Sanny Karen Rodrigues de Souza sulaukė milžiniškos kritikos socialinėje erdvėje, kai pasidalino savo šeimos nuotraukomis. Tiesa, jie sako, kad nekreipia dėmesio į liejamą neapykantą ir džiaugiasi savo didele šeima.

Nuomonės formuotojas Diego ir Sanny 2006 m. susipažino populiarioje Brazilijos pažinčių programoje „Orkut“. Po trejų metų draugystės pora susituokė, rašo mirror.co.uk. 2016-aisiais gimė jų kūdikis Miguel.

Nuo paauglystės Sanny žinojo, kad yra biseksuali, ir apie tai prisipažino Diego dar jų santykių pradžioje.  2019 m., po dešimties santuokos metų, pora nusprendė, kad laikas į savo santykius įtraukti trečiąjį asmenį.

Jie susikūrė „Tinder“ paskyrą ir susipažino su 25 metų Karina Kerlle Pereira Matos, o 2019 m. lapkritį pradėjo gyventi kartu.

Jiems tai buvo nauja patirtis, buvo ir pavydo, bet laikui bėgant jie išmoko gyventi kartu. Diego šeima dėl tokių santykių pastabų neturėjo, tačiau Tiek Sanny, tiek Karina artimieji reagavo kitaip.

Trijulė sulaukė ir neapykantos kupinų komentarų iš aplinkinių. Kai kurie socialinės žiniasklaidos „Tiktok“ vartotojai rašė, kad jie pateks į pragarą. Tiesa, anot trijulės, tokie komentarai jų nejaudina ir jie yra nepaprastai dėkingi likimui už atrastą meilę.

„Kai mes visi esame kartu, aplinkiniai dažniausiai atrodo sumišę ir nesupranta, kas tarp mūsų vyksta“, - sakė Sunny.

2021-ųjų liepą Sanny ir Diego bei Karina surengė dar vieną vestuvių ceremoniją. Šį kartą visiems trims.

„Mūsų vestuvės buvo viena geriausių dienų mūsų gyvenime – suplanuoti jas prireikė keturių mėnesių ir tai buvo svajonės išsipildymas“, - teigė Sunny.