Olimpinė čempionė Kelly Holmes atskleidė esanti lesbietė: „Pagaliau galiu atsikvėpti“

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Olimpinė čempionė Kelly Holmes atskleidė esanti lesbietė: „Pagaliau galiu atsikvėpti“

Pir, 06/20/2022 - 08:30
Kategorija:
0 komentarų

Didžiosios Britanijos olimpinė čempionė Dame Kelly Holmes pareiškė, kad gali „pagaliau atsikvėpti“, kai prisipažino priklausanti LGBTQ+ bendruomenei, praneša PinkNews.  Olimpinio aukso medalio laimėtoja „Sunday Mirror“ pasakojo, kad pirmą kartą suprato esanti homoseksuali būdama 17 metų, kai ją pabučiavo viena karė.

Baimė būti patrauktai baudžiamojon atsakomybėn, nes LGBTQ+ žmonėms buvo uždrausta iki 2000 m. atlikti tarnybą kariuomenėje, privertė ją tylėti. Moteris teigė, kad COVID-19 pandemija privertė ją suprasti, kad ji nori parodyti pasauliui savo „tikrąjį aš“.

„Man reikėjo tai padaryti dabar, dėl savęs“, - sakė K. Holmes. - „Tai buvo mano sprendimas. Aš nerimavau tai pasakiusi. Jaučiu, kad sprogsiu iš jaudulio“.

Ji tęsė: „Kartais verkiu iš palengvėjimo. Kai tai paaiškėjo, aš iš esmės atsikračiau baimės“.

J. Holmes prisipažino, kad per 10 metų trukusią tarnybą Didžiosios Britanijos kariuomenėje ji palaikė slaptus ryšius su kitomis karėmis, rizikuodama atsidurti „karo teisme“ ir būti įkalinta. Ji pasakojo, kad Karališkoji karo policija atliko kratą jos būste, jos manymu, tikrindama ar ji nepriklauso LGBTQ+ bendruomenei.

„Jie ištraukė viską iš mano spintelės, išvertė lovas ir stalčius, skaitė laiškus – viską – bandydami mus sugauti, todėl galėjome būti suimti, patraukti į karo teismą ir galbūt patekti į kalėjimą“, – sakė K.  Holmes.

Ji tęsė: „Tai žemina, tai žemina – jauti nepagarba, kai tarnauji savo šaliai ir darai gerą darbą. Jautiesi pažeidžiamas, su tavimi elgiamasi kaip su dideliu piktadariu. Tos akimirkos man įstrigo, nes nenorėjau prarasti darbo, man jis patiko. Bet aš jaučiau, kad įstatymas buvo neteisingas“.

Dame Kelly Holmes yra viena geriausių Didžiosios Britanijos sportininkių. 2004 m. Atėnų olimpinėse žaidynėse iškovojo dvigubą aukso medalį. Kelly Holmes per savo ilgą sportinę karjerą iškovojo septynis aukso, aštuonis sidabro ir keturis bronzos olimpinius, Sandraugos ir Europos medalius.