Norisi švęsti? Birželio 18 d. kviečia Ryga Pride

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Norisi švęsti? Birželio 18 d. kviečia Ryga Pride

Št, 06/11/2022 - 10:00
Kategorija:
0 komentarų

Po 14 metų pertraukos Ryga nusprendė surengti savo atskirą Pride. Kaip žinia, Baltic Pride kas metus keliauja vis į skirtingą Baltijos šalių sostinę, bet šiemet latviai nusprendė – kad laukti kol vysk renginys nevalia. Maža to, jie reiškia solidarumą su Ukraina ir perkelia Kijevo eitynes į Ryga. Taigi „Kyiv Pride“ vyks tuo pačiu metu Rygoje.

„Parodydamas paramą ir solidarumą LGBTQ bendruomenei Ukrainoje, „Riga Pride“ šiais metais vyks kartu ir kaip „Kyiv Pride“ dalis“, - rašo Riga pride organizatoriai. Eitynių dalyviai žygiuos su žinute „Kol mes visi būsime laisvi“.

„Didysis „Laisvės žygis“ bus tikra laisvės apraiška, įvykis, kupinas meilės ir išgyvenimų“, - teigiama Facebook renginyje.

Po eitynių vyks specialus koncertas.

Riga pride oficialiai prasideda birželio 13 d. Bus rengiamos diskusijos, improvizaciniai pasirodymai, organizuojamos filmų peržiūros, rengiami politiniai debatai. Renginio programa yra ČIA.

Pride renginių uždarymas vyks meno centre Totaldobže (Viskaļu iela 36, Ryga). Informacija apie renginį ir kur nusipirti bilietus pasiekiama ČIA.