Balandis 2024

Gegužės 3 d. - Soho Vilnius - Pink Spring Melody Part 3

Kasetė turi dvi puses (vargu tik ar dar kas ją beprisimena), plokštelė irgi turi dvi pusės, na o pavasaris visas tris ir šį penktadienį kviečiame į trečiosios pusės atvykimo šventę – pavasario triptikas šį vakarą atsiskleis visu gražumu. Vis dar pavasariškai šiltas ir vis dar žydintis, su galimybe ir prisnigti, bet labai tikimės, kad nebe.

Jungtinėje Karalystėje bus pastatytas pirmasis memorialas LGBTQ+ kariams

Memorialas bus skirtas „prarastam legionui“ ir pažymės LGBTQ+ žmonių pasiaukojimą tarnaujant ginkluotosiose pajėgose. LGBTQ+ karių veteranų labdaros organizacija „Fighting With Pride“ teigė, kad memorialas bus „reprezentatyvus“ ir „taikos bei apmąstymų vieta“.

7 priežastys, kodėl jūsų santykiai netrunka ilgiau nei 3 mėnesius

Daugelis pastebi, kad kai įsimylime, pirmuosius tris mėnesius mus valdo hormonai. Vien galimybė pamatyti savo meilę mus įkvepia ir pažadina veikti. Tačiau nemaža dalis santykių praėjus trims mėnesiams baigiasi. GayLine.LT bando atskleisti kodėl taip yra.

NBA žvaigždė Michael Porter Jr.: krepšininkai užsiima seksu su vyrais, nes nori aštresnių pojūčių

Iki šiol tik vienas žaidėjas iš NBA yra prisipažinęs, kad yra homoseksualus. Tačiau Denverio „Nuggets“ puolėjas Michael Porter Jaunesnysis savo internetinėje laidoje teigia, kad ir kiti lygos žaidėjai neretai užsiima seksu su vyrais. Jis nurodo ir priežastį kodėl tai vyksta.

Rusijoje vėl veikia cenzūra. Knygos išimamos iš prekybos vien dėl LGBTQ+ paminėjimo

Išeivijoje gyvenančio Rusijos rašytojo Vladimiro Sorokino romanas „Paveldas“, amerikiečių rašytojo Michaelo Cunninghamo kūrinys „Namas pasaulio gale“, amerikiečių rašytojo bei žmogaus teisių aktyvisto Jameso Baldwino „Džovanio kambarys“ – tai tik kelios knygos, kurių prekyba buvo sustabdyta dėl neigiamų „ekspertų centro“ rekomendacijų. To priežastis - knygose kalbama apie LGBTQ+.