+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Intriguojanti Tom Goss albumo fotosesija (N18, foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Intriguojanti Tom Goss albumo fotosesija (N18, foto)

Pen, 12/02/2022 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Tom Goss neseniai pristatė savo pirmąjį Kalėdinį muzikos albumą „Big Fat Gay Ass Christmas“. Jame nerasite tradicinių dainų. Beje ir reklaminė albumo kampanija irgi pasižymi išskirtinumu.

„Noriu, kad žmonės juoktųsi ir šypsotųsi, tada nusimestų apatinius ir šoktų“, – sako atlikėjas. - „Šiemet laibai laukiu Kalėdų!“.

Bearworldmag rašo, kad albume dainuoja ir homoseksualūs hiphopo, rokenrolo ir kantri muzikantai: Benjamin Koll, Big Daddy Karsten, Keith Lawrence, de ROCHE ir kt. „Jie visi yra mano keistos šeimos dalis“, - paaiškina Tom.

„Daug savo gyvenimo praleidau cenzūruodamas save“, – apgailestauja Tom. - „Cenzūravau ką sakau, ką rašau, kaip rengiuosi, kaip skamba mano muzika ir dar daugiau. Tai buvo nuolatinis besirūpinimas gyvenimu, kuriuo nieko negali įžeisti, tikintis, kad visi mane mylės. Bet tai nėra tikra“.

Šiame albume muzikantas išlaisvina save. Jis aiškiai parodo, kad nėra abejingas „meškiukams“ – didesnių apimčių, plaukuotiems vyrams.

Tom Goss užaugo Kenosha, Viskonsino valstijoje, nedideliame mieste prie Mičigano ežero. Jis buvo atsidavęs mokslams ir imtynėms, tuomet jį nedomino seksualiniai santykiai. Pirmąjį pasimatymą jis turėjo tik 22 metų, kai mokėsi seminarijoje ir planavo būti katalikų kunigu. Vėliau jis atrado ir savo aistrą „meškinams“.

Falinamės albumą pristatančiomis fotografo Dusti Cunningham nuotraukomis:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Tom Goss "Big Fat Gay Ass Christmas" pasiekiama Apple MusicSpotify platformose.