pilietiškumas

Jaunimas nežada taikstytis su LGBTQ+ knygų draudimu

Respublikonų politikos inicijuotas knygų „valymas“ iš mokyklų bibliotekų įsibėgėja. Teksase, Virginijoje, Pensilvanijoje ir kitose konservatyvių pažiūrų mokyklose iš bibliotekų dingo knygos, kuriose minimi LGBTQ+ žmonės ar rašoma apie rasinę diskriminaciją. Tokiems veiksmams nepritariantis jaunimas randa būdų kaip kovoti su cenzūra.

Vakarų Lietuvos LGBTQ+ atstovas rengia akciją: rusakalbiai palaiko Ukrainą

Nuo kovo 10 d. kiekvieną dieną Kiril Oeno Klaipėdos atgimimo aikštėje ketina rengti palaikymo akcijas, kurių žinią – „Mes - taikos nacija!“. Vaikinas GayLine.LT redakcijai sako, kad tai jo indėlis skatinant pokyčius Rusijoje ir Baltarusijoje.

Jaunimas Floridoje surengė masinius protestus prieš „Nekalbėk apie gėjus“ įstatymą (foto, video)

Studentai ir mokiniai Floridoje išėjo į gatves protestuodami prieš įstatymo projektą „Nekalbėk apie gėjus“, rašo GayTimes. Šis įstatymas neseniai buvo priimtas valstijos Atstovų rūmuose. Netrukus dėl jo bus balsuojame Senate.

Vakarų Lietuvos LGBTQ+ judėjimą įkūręs Kiril: Manau, kartu pakeisime šį pasaulį (foto)

Per kelis metus susibūręs Vakarų Lietuvos LGBTQ+ judėjimas stebina savo veiklų gausa. O viskas prasidėjo nuo vieno aktyvaus žmogaus, kuris norėjo suburti bendraminčių kompaniją. Šiuo metu vakarų Lietuvoje gyvenantys LGBTQ+ žmonės bendrauja socialinėje erdvėje ir nuolatos rengia gyvus susitikimus. Apie šį judėjimą ir jo gimimą, vykdomas veiklas GayLine.LT kalbina Kiril Oeno.

Paauglė sulaukė milžiniško žiniasklaidos dėmesio. Paragino informuoti apie anti-LGBT+įstatymus

Moksleivė paragino didžiausius Didžiosios Britanijos televizijos transliuotojus ir ministrą pirmininką prieš pasaulio futbolo čempionatą paviešinti Katare priimtus „dehumanizuojančius“ anti-LGBT+ įstatymus. Katare, kuriame šių metų lapkritį ir gruodį vyks pasaulio futbolo čempionatas, už tos pačios lyties asmenų santykius gresia įkalinimas.

Studentas išsakė savo poziciją - prezidentūroje dėvėjo vaivorykštės kaukę

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį Prezidentūroje apdovanojo Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino nugalėtojus. Vienas iš nugalėtojų dėvėjo vaivorykštės spalvų veido kaukę - LGBTQ+ bendruomenę palaikantį simbolį. Andrius facebooke socialiniame tinkle po apdovanojimo pasidalino savo mintimis.