• Andrius Tumėnas
  • Andrius Tumėnas

Studentas išsakė savo poziciją - prezidentūroje dėvėjo vaivorykštės kaukę

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Studentas išsakė savo poziciją - prezidentūroje dėvėjo vaivorykštės kaukę

Tre, 12/08/2021 - 15:22
Kategorija:
0 komentarų

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį Prezidentūroje apdovanojo Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino nugalėtojus. Vienas iš nugalėtojų dėvėjo vaivorykštės spalvų veido kaukę - LGBTQ+ bendruomenę palaikantį simbolį. Andrius facebooke socialiniame tinkle po apdovanojimo pasidalino savo mintimis.

"Nuotraukoje - žmogus, dar besimokydamas gimnazijoje viešai rašęs niekad neišvyksiantis iš Lietuvos, tačiau visgi tą padaręs (nu šiaip gal nesiskaičiuoja vasaros praktika ir mokslo mainų semestras kaip emigracija?), sudalyvavęs nuotoliniame Konstitucijos egzamine, iš už Lietuvos ribų jį sprendusių pasirodęs geriausiai ir atvykęs paspausti rankos (o kodėl nebuvo dezinfekcinio iškart po to?) bei Lietuvos Respublikos Prezidentas.

Šiaip pirma mintis buvo nedalyvauti renginyje, kaip kad buvo padaryta, rodos, pavasarį kitų asmenų. Visgi neturiu tokio viešumo, tad ir jokia žinutė tokiu būdu nebūtų nusiųsta. Prizai, sakot. Nu kad ne, padėkas pasiliksiu, kitus išdalinsiu (va sesę su Kalėdomis jau pasveikinau). Be kita ko, labai dėkoju Tomas Vytautas Raskevičius bei jo komandai už kaukes bei už viską, ką jie daro ir tikrai darys", - po apdovanojimo rašo Andrius.

Andrius šiuo metu gyvena Suomijoje. Jis šiemet pripažintas geriausiai Konstituciją išmanantis pasaulio lietuvis.