pora

Aurio Jarašūno sutuoktinis: aš tave myliu labiau nei bet kada

Šiandien apskriejo žinia apie JAV, gyvenusio advokato Aurio Jarašūno mirtį. Dar visai neseniai jis kartu su savo vyru žygiavo Baltic Pride 2022 eitynėse. Artimiesiems užuojautą reiškia žinomi Lietuvos žmonės. Rasa Račienė pakvietė visus šiandien 19 val. Šv. Kazimiero bažnyčioje prisidėti prie maldos.

Poroje nebėra sekso. Ar tai problema?

Ekspertų nuomone, santuoka be sekso yra tokia, kurioje lytinių santykių yra mažiau nei 10 kartų per metus.

Mes visi gyvenime aplinkoje, kurioje visi nori turėti viską. Pradedant pirkiniais, baigiant asmeniniu gyvenimu. Todėl sekso nebuvimas neretai atrodo kaip tam tikras defektas idealiojo gyvenimo paveiksle. Vis dėlto, ekspertai sako, kad lytinių santykių dažnumo mažėjimas yra natūralus procesas ilgą laiką bendraujančiose porose.

Ivan: partnerystės įstatymas - kelias į kokybiškus santykius

Pasak jo, viešojoje erdvėje pilna stereotipų apie tos pačios lyties poras ir šeimas. Dėl visuomenės spaudimo - daugelis žmonių bijo prisipažinti apie savo seksualinę orientaciją aplinkiniams ir stereotipai toliau negriaunami ten, kur neretai jie galėtų subliūkšti. Taigi, sukuriamas užburtas ratas ir padėtis nesikeičia.

„Jei bus priimtas Partnerystės įstatymas, bus žengtas žingsnis mūsų visų gerovės link: LGBT+ žmonės laisviau galės gyventi, kurti tvarius ir sveikus santykius. Nuo to geriau bus visiems“, – įsitikinęs pašnekovas.

Nauja mada – sekso pasninkas

Sekso pasninkas ar bent jau sąmoningas intymaus gyvenimo kuriam laikui atsisakymas pastaruoju metu pasiekė populiarumo aukštumas. Ir nors tarp jaunosios kartos stebimas sekso nuosmukis, kai kurie psichologai teigia, kad šis metodas tik dar labiau suartina poras, rašo Lsvaikata. Psichoterapeutė Marianne Johnson aiškina, jog nemaža dalis santykių terapeutų kartais naudoja pojūčių sutelkimo metodą, siekdami sustiprinti intymumą tarp dviejų žmonių.

Specialistė atsako: ar savo partneriui pasakoti apie seksą su buvusiuoju?

Kaip rašo Lrytas, amerikiečių sekso terapeutė L.Watson tikina, kad tokios diskusijos gali tapti sėkmingos tik tuo atveju, jei nepersistengsite ir žinosite, ką ir kaip galima atskleisti savo dabartiniam partneriui, o ko geriau jokiu būdu nedaryti.

Vyras apie savo santykius su partneriu: aplink mane – vien melas

Svarstau, kiek esu reikalingas visuomenei, kai pristatau save kaip mokesčių mokėtoją, studentą, darbą turintį ir savanoriška veikla užsiimantį pilietį, kai galvoju apie ekologiją, skatinu žalias iniciatyvas, mokau visuomenę rūšiuoti atliekas ir šviečiu juos šiomis temomis, juk tokie piliečiai reikalingi tiesa? Tačiau niekaip manęs nepaleidžia mintis, kodėl aplink mane tiek daug melo?

Prastas seksas - specialsitės patarimai kaip tai pakeisti

"Daugybei porų pasitaiko nevykusių naktų. Jos vengia apie tai kalbėtis. Susikurti saugią erdvę, kurioje būtų galima pasirodyti pažeidžiamiems ir aptarti seksualinius potyrius, yra geriausias būdas išsiaiškinti nesusipratimus", - sako profesionali klinikinė konsultantė Gina Senarighi, kuri jau daugiau nei dešimtmetį moko savo klientus išlaikyti sveikus santykius. Jos praktinę patarimų knygą „Mažiau barnių, daugiau meilės“ lietuviškai išleido leidykla „Liūtai ne avys“.