Malonumai trise. Apie ką turite pasikalbėti – jei pasiryžtumėte šiam žingsniui

Skaitymo laikas
2 minutes
Perskaityta

Malonumai trise. Apie ką turite pasikalbėti – jei pasiryžtumėte šiam žingsniui

Sek, 10/01/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Nusprendėte kartu į savo miegamąjį pasikviesti trečią žmogų? Jei taip, jau esate pusiaukelėje. Tačiau prieš veikiant – reikėtų atlikti keletą žingsnių ir įsitikinti, kad jūsų pora pasirengusi minėtam žingsniui.

Svarbiausia – emocinis pasirengimas. Jei jo nėra, blogiausiu atveju galite sugriausti ilgai puoselėtus santykius. Mažų mažiausiai – eksperimentas su trečiu asmeniu gali tapti konflikto priežastimi. Todėl Pride.com ir GayLine.LT pateikia konkrečius patarimus kaip tinkamai pasiruošti jūsų nuotykiui.

  • Pasirengimas

Šiuo atveju labai svarbu, kad jūsų poroje abu jūs būtumėte tam pasirengę. Turite labai aiškiai vienas kitam įvardinti kodėl tai darote – galbūt vienas iš jūsų nori nuotykio, kitas sutinka tik norėdamas patenkinti partnerio poreikius ir pan. Atsakymai gali būti labai įvairūs, tačiau svarbiausia – kad abu žinotumėte kaip jaučiatės ir dėl kokių priežasčių žengiate šį žingsnį.

  • Patarimai

Pravartu būtų pasikalbėti su kitomis poromis, kurie jau tai yra darę. Tai leistų jums rasti atsakymus į labiausiai rūpimus klausimus ir kartu tinkamai pasirengti.

  • Vieta

Kartu priimkite sprendimą kur tai vyks – jūsų namuose, specializuotame klube, trečio žmogaus aplinkoje. Gali būti, kad vienas iš jūsų nenorės nieko kviesti į namų miegamąjį – nes tai jam/jai sakrali erdvė. Kaip ten bebūtų – susitarkite iš anksto, kad po to nebūtų pykčių.

  • Taisyklės

Labai svarbu apsitarti tarpusavyje kaip viskas vyks. Kokių ribų jūs nenorite peržengti – galbūt jokių bučinių, gal tai bus tik oralinis seksas, o gal kažkas daugiau. Susitarkite dėl specialaus ženklo, kuris parodytų, kad jūs norite sulėtinti tempą ir kažką pakeisti eigoje.

  • Sąžiningumas

Kai kviečiate kažką trečią – nemeluokite jam/jai. Pasakykite, kad jūs esate pora ir norite malonumų trise. Jei iš anksto nusprendėte, kad neužsiimsite tam tikra sekso rūšimi – iš anksto apie tai pasakykite jam/jai. Jums tikrai nereikia, kad kiltų nesusipratimų vyksmo metu.

  • Stop reiškia stop

Kad ir kas vyktų – nepamirškite, jog svarbiausia yra jūsų poros geri santykiai. Todėl turėkite labai aiškią taisyklę – kad nors vienam iš jūsų nusprendus viską užbaigti – tai turi nedelsiant baigtis. Ir nesvarbu kiek jūs būsite įsijautę tuo metu. Stop – reiškia stop, nes kažkas iš jūsų nesijaučia gerai ir protinga tai užbaigti, kol procesas nepadarė žalos jūsų santykiams.

  • Pasirinkimas

Skirkite laiko surasti tinkamą trečią žmogų. Geriau jau tai užtruks, bet jūs abu būsite patenkinti pasirinkimu. Rinkitės parnerį, kuris galėtų patenkinti abiejų jūsų poreikius. Pavyzdžiui homoseksualioje poroje vienas jūsų yra aktyvus, kitas pasyvus? Tuomet rinkitės universalią poziciją užimantį vyrą.

  • Vaidmenys

Jūs esate pora, taigi buvimo kartu metu šiek tiek daugiau dominuosite. Tai natūralu – tiesiog jūs geriau vienas kitą pažystate. Tačiau prisiminkite tai, kad labai svarbu išlaikyti balansą ir skirti pakankamai vienas kito laiko visiems. Labai blogai, jei sekso metu žmonės pasijunta atstumti, nereikalingi – tai labai giliai įsirėžiantis jausmas. Neleiskite jam kilti.

  • Vertinimas

Po susitikimo – susėkite kartu ir aptarkite kas vyko, kaip jautėtės. Jei jums nepatiko – taip ir sakykite, Įvardinkite kas kėlė rūpestį, kokios mintys kilo. Nesigėdykite kalbėtis. Jūsų santykiai taps stipresni, jei būsite atviri ir tokiais klausimais.

  • Išvada

Jei bandymas nepavyko – tai nereiškia, kad to nereikia pakartoti. Jei abu dar norite ar tikitės, kad kitą kartą bus geriau – pirmyn. Tačiau jei bent vienas iš jūsų nenori to tęsti – jūs tusite prisiderinti.

 

Na ir pabaigai - poros tvirtybė slypi pagarboje. Jei vienas iš partnerių negerbia kito jausmų, verčia jį elgtis taip, kaip jis/ji nenori – tokie santykiai nebus ilgalaikiai ir tvarūs. Labai lengva sekso metu pamesti savo jausmus ir pasinerti į aistrą. Tai gali tapti konfliktų priežastimi. Todėl įsileidžiant trečią žmogų į savo gyvenimą, labai svarbu išlaikyti pagarbą, laikytis taisyklių ir gerbti vienas kito jausmus net ir mylintis su trečiu žmogumi.