Rusijos teisėsauga: „Mano Mažasis Ponis“ skleidžia gėjų propagandą

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Rusijos teisėsauga: „Mano Mažasis Ponis“ skleidžia gėjų propagandą

Pir, 02/19/2024 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Rusijos milicijos pajėgos nutraukė festivalį Maskvoje, nes neva ten rodytas animacinis filmas „Mano Mažasis Ponis“ užsiima „LGBTQ+ propagandos“ propagavimu. Nepadėjo net tai, kad renginio organizatoriai sąmoningai koregavo animacinio filmuko herojų išvaizdą.

Specialiųjų pajėgų reidas buvo surengtas renginio „Mi Amore Fest“ metu, kurį organizavo „Mano mažasis ponis“ animacijos gerbėjai. Pranešama, kad reklaminėse renginio skrajutėse organizatoriai, siekdami išvengti persekiojimo, vieno iš filmuko herojų vaivorykštinius karčius buvo pakeitę į Rusijos vėliavos spalvas, tačiau tai nepadėjo. Apie tai skelbia naujienų svetainė „The Insider“.

o

Renginyje dalyvavę žmonės socialiniuose tinkluose paskelbė apie įvykius. „Matyt, į festivalį nebepateksim. Kol gėrėme kavą, atvažiavo specialusis būrys ir visus išvaikė. Jie pateikė pareiškimą dėl LGBT propagandos. Na, eime namo“, - rašė vienas iš renginio dalyvių.

„Yandex“ priklausanti filmų duomenų bazė „Kinopoisk“ prie animacinių filmukų „Mano mažasis ponis“ jau yra pridėjusi 18+ simbolį. Spėjama, kad tai padaryta, nes vieno iš pagrindinių serialo veikėjų vardas yra „Rainbow Dash“.

2023 m. lapkričio 30 d. Rusijos Aukščiausiasis Teismas nusprendė, kad neegzistuojantis „tarptautinis LGBTQ+ judėjimas“ yra ekstremistinė organizacija. Tai jau tapo įrankiu susidoroti su įvairiais žmonėmis. Surengti reidai Maskvos ir San Peterburgo LGBTQ+ žmonių susibūrimo vietose, fotografuoti jų pasai. Neseniai moteris nuteista už tai, kad buvo įsivėrusi vaivorykštės spalvų auskarus. Kita moteris kaltinimų sulaukė nes socialiniame tinkle Instagram paskelbė vaivorykštės vėliavą.