propaganda

Birželio 4 d. - Vilniaus 1986_gallery - WE ARE PROPAGANDA

Ir šį kartą, pasirodydamas, tą darai dėl tų, kurie negali:
tai lėšų rinkimo renginys erdvėms ir iniciatyvoms, kurios palaiko ir kuria erdves VISIEMS queer žmonėms kurti, organizuotis ir būti savimi (visada)! Todėl visas pelnas, surinktas iš šio WE ARE PROPAGANDA vakarėlio, bus po lygiai padalintas LGBTQ+ bendruomenes buriančioms iniciatyvoms: socialiniams centrams Emma ir Luna6, queer-feministiniam festivaliui Sapfo ir asociacijai Trans Autonomija.

M. Norbutas: Karas Ukrainoje ir LGBTQ+ teisės Europoje - kas bendro?

Vasario 24 d. Vladimiras Putinas savo kalboje kovą už LGBTQ+ teises panaudojo kaip pradėto karo Ukrainoje pateisinimą. Jis teigė, kad vakarų šalys savo „klaidingomis vertybėmis“ siekia sunaikinti Rusijos „tradicines vertybes“. Todėl ne nuostabu, kad daugelis LGBTQ+ žmonių pasirinko ginti savo šalį ginklu ir tikėtis, kad atsilaikiusi Ukraina ir toliau žengs vakarietiškų vertybių keliu. Tiesa, Putino žodžiai paveikė toli gražu ne tik Ukrainą.

F. Kirkorovas Kremliaus propagandistei: Tu su žvake stovėjai, kad viešai juodintum žmogų?

F. Kirkorovas iki šiol nieko nėra pasakęs apie karą Ukrainoje. Dėl to jis yra įtrauktas į kelių šalių nepageidaujamų asmenų sąrašą. Tiesa, jis nusprendė netylėti, kai M. Simonian Pirmojo kanalo laidoje užsipuolė jam artimus žmones

Rumunija žengia Rusijos keliu. Nevyriausybiniai ragina kuo greičiau stabdyti įstatymo projektą

Žmogaus teisių gynimo grupės smerkia Rumunijos „LGBT+ propagandos“ įstatymo projektą ir ragina įstatymų leidėjų jį sustabdyti. Įstatymo projektas, priimtas Senate ir dėl kurio likimo turi nuspręsti Rumunijos žemieji rūmai, draudžia mokyklose naudoti medžiagą, kuri „skatina“ tapti LGBTQ+.

Rusijos propagandistei neįtikęs Maksimas Galkinas išvadintas gėjumi (video)

Rusijos žurnalistė, Kremliaus politikos propagandistė, televizijos kanalų RT ir "Rusija šiandien" vyriausioji redaktorė  Margarita Simonyan pirmojo kanalo laidoje negailėjo skambių epitetų žinomo atlikėjo atžvilgiu. Ji ne tik išvadino jį menkysta, melagiu, tačiau ir pareiškė, kad jis yra gėjus, vedęs pagyvenusią moterį dėl karjeros ir įtikinusį savo auditoriją, kad jų pora myli vienas kitą.

Akvilė Giniotaitė: bažnyčia, antigenderistai ir Rusija - tais susiję

Mokslininkės teigimu, šis idėjas netruko pasigauti ir Rusija, kuri neva ėmėsi ginti tradicines vertybes ir tradicinę šeimą visame pasaulyje. Net karas Ukrainoje yra pateisinamas šios propagandos pagalba. Europos Sąjunga, JAV tampa tais, kuriems reikia priešintis.

M. Noreika: Kremliaus įdarbinti ultradešinieji įgyvendina darbotvarkę ir Lietuvoje?

Minėtą tyrimą atliko Michailo Chodorkovskio įkurtas „Dossier“ centras, Vokietijos dienraštis „Süddeutsche Zeitung“, Prancūzijos leidinys „Journal Du Dimanche“, Italijos savaitraštis „L'Espresso“, žurnalas „New Lines“ (JAV) ir Estijos „Delfi“.

"Valstiečiai" apkaltino už partnerystę mitingavusius žmones prisdėjus prie Rusijos tikslų įgyvendinimo

"Frakcijos nariai teiraujasi ar ministrė pritaria, kad tokio pobūdžio renginiai, kuriuose pasisakoma dėl temų, kurios visuomenėje yra vertinamos nevienareikšmiškai, būtų vykdomi prie LR Seimo rūmų? Juolab, kad prieš kurį laiką Vilniaus miesto savivaldybė atsisakė leisti organizuoti mitingą prie LR Seimo rūmų asmenims, deklaruojantiems tradicines šeimos vertybes", - teigiama pranešime.

Giedrius Saulytis: „Rusiškas pasaulis“ ir jį atmetanti ortodoksija

Anot Maskvos patriarcho, Rusijos karą prieš Ukrainą pateisina pasirinkimo teisė stovėti šviesos, Dievo tiesos ir Dievo įsakymų pusėje – „pusėje viso to, ką apreiškia Kristaus šviesa, Jo žodis, Jo Evangelija, Jo žmonijai duoti didžiausieji priesakai“. Jis atvirai svarsto apie soteriologinę šio karo reikšmę, esą kova vyksta už žmonių išgelbėjimą. „Kur atsidurs žmonija, kurioje Dievo Gelbėtojo, ateinančio į pasaulį kaip Teisėjo ir Rūstybės nešėjo pusėje – dešinėje ar kairėje?“ – karinės invazijos kontekste klausia patriarchas.

Pro Patria imasi skleisti Rusijos propagandą. Taikinys LGBTQ+ žmonės

Portalas Pro Patria pastarosiomis dienomis paskelbė ne vieną tekstą, kuriuo stengiasi sumenkinti LGBTQ+ bendruomenės lygiateisiškumo siekius. Dar daugiau - imasi kartoti Rusijos propagandos klišes, neva Vakarų parama LGBTQ+ bendruomenei kelia grėsmę Lietuvai.