policija

Policija panaudojo jėgą. Turkijos universitete LGBTQ+ eitynės baigėsi suėmimais (video)

Boğaziçi universitete vykusios LGBTQ+ eitynės buvo nutrauktos nutraukė, o riaušių policija suėmė dešimtis studentų, praneša PinkNews. LGBTQ+ žmonės Turkijoje patiria vis didesnį persekiojimą.

Policijos pareigūnas suviliojo dėl išprievartavimo į policiją besikreipusį gėjų

Britų policijos pareigūnas, pasinaudodamas tarnybine patirtimi, suviliojo seksualinę prievartą patyrusį gėjų, o pareigūno tapatybę pareigūnai sąmoningai nuslėpė, kad apsaugotų jį nuo galimos „žalos“.

Vyras metro užpuolė 22 metų jaunuolį (video). Įtariamas homofobinis išpuolis

Niujorko policijos departamento neapykantos nusikaltimų darbo grupė praėjusios savaitės pabaigoje paskelbė, kad tiria vaizdo kamerų užfiksuotą išpuolį, kuriame matoma kaip vyras užpuola 22 metų auką metro traukinyje.

Vyras sužalojo savo vaikino penį, bet griežtos bausmės išvengė

32 metų mokytojas iš Birmingemo nusprendė pasidalyti savo istorija, kad atkreiptų dėmesį į smurtą šeimoje, rašo PinkNews. Jis žiniasklaidai pasakojo, kad su savo buvusiu vaikinu pirmą kartą susipažino Birmingamo miesto centre 2018 m. lapkritį, o po trijų mėnesių jie pradėjo susitikinėti.

Maskvoje sulaikytos JAV krepšininkės lesbietės žmona: reikalauju ją paleisti

Lesbietės profesionalios krepšininkės Brittney Griner žmona Cherelle Griner išreiškė padėką savo žmonos rėmėjams po neseniai pasirodžiusių pranešimų apie krepšininkės suėmimą Rusijoje ir jai pareikštus kaltinamus dėl narkotikų disponavimo. Apie tai skelbia lgbtqnation.