SUSIPAŽINKIME. Ayal Mazaki – jaunasis Izraelio dainininkas gėjus pavergęs gerbėjus ne tik balsu

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

SUSIPAŽINKIME. Ayal Mazaki – jaunasis Izraelio dainininkas gėjus pavergęs gerbėjus ne tik balsu

Pen, 09/01/2023 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Izraelio dainininkas Ayal Mazaki neseniai išleido debiutinį singlą „Busy Hiding“. Prieš pradėdamas muzikinės karjerą 22-ejų vaikinas jau subūrė ištikimų gerbėjų būrį. Juos jis patraukė savo išskirtine išvaizda.

Ayal augo apsuptas religingų artimųjų. Jam nuo mažens buvo sunku susitaikyti su tuo, kuo jis yra, rašo Queerty.com.

„Septintoje–aštuntoje klasėje pradedi susitikinėti su berniukais ir daryti kvailystes“, – Izraelio leidiniui „Haaretz“ sakė Mazaki. - „Tai atsitiko su religingu berniuku iš mūsų kaimo; kažkur mano amžiaus. Vėliau jis perspėjo, kad niekam apie tai nesakyčiau. Tai buvo laikotarpis, kai aš bandžiau visa tai užbaigti. Aš buvau tokioje tamsioje vietoje“.

Būdamas 18 metų vyras rado jėgų būti atviras su savo tėvais. Nors viskas klostėsi geriau, nei jis tikėjosi, pats Ayal Mazaki paprašė tėvų skirti jam terapiją.

Atvertimo terapiją atliko „religingas“ vyras. Vienas iš jo naudotų metodų - priversti Ayal pasirinkti atsitiktinę moterį ir su ja permiegoti. „Man tai buvo raudona vėliava“, - sakė A. Mazaki. - „Išėjau į lauką ir pasakiau tėvui. Jis taip pat buvo šokiruotas, tikrai nusiminęs. Supratome, kad turiu tai nutraukti“.

Vyras sugebėjo atrasti būdų save priimti tokį, koks jis yra. Nors šeima dainininką palaiko, bet vis tiek balsuoja už homofobiškus politikus.

Dainininkas sako, kad jis nori garsiai kalbėti apie LGBTQ+ žmonių patirtis ir padėti bendruomenės nariams priimti save bei atsiskleisti.