muzika

Išgirsk naują singlą - Eltonas Johnas tiesia ranką Britney Spears (audio)

Šią liepą nedidelėje studijoje, kuri įsikūrusi Beverli Hilse namo rūsyje, apsuptoje žvakių, įvairiaspalvių šviesų Britney Spears iš naujo pradėjo savo muzikinę karjerą. Praėjus šešeriems metams nuo paskutinio albumo ir devyniems mėnesiams nuo tada, kai ji buvo išlaisvinta iš „konservatorijos“, kuri jos gyvenimą valdė 13 metų, ji buvo prodiuserio Andrew Watto namų studijoje ir įrašinėjo savo atlikimą „Hold Me Closer“ duetui su Eltonu Johnu.

Aguilera ant scenos pasirodė su dirbtine varpa (foto, video)

Atlikdama dainą XXX, Aguilera vilkėjo žalią triko ilgomis rankovėmis, tačiau ne į jį sužiuro visų akys. Nuo prie strėnų pritvirtintos dirbtinės varpos aikčiojo visi žiūrovai.

Dainą atlikėja atliko su Kim Petras, kuri švelniai koketavo su Aquilera daikčiuku.

Vienas koncerto dalyvis rašė: „Ką tik mačiau Christiną Aguilerą su sekso žaisliuku, Kim Petras ant scenos su juo smaginosi“.
 

Circuit Festival - 70 tūkstančių gėjų pritraukiantis vakarėlis (foto, video)

Kasmet Barselonoje vykstantis Circuit Festival yra žinomas kaip vienas didžiausių gėjų festivalių pasaulyje. Festivalio dienomis vyksta įvairūs renginiai – filmų peržiūros, varžybos, vandens sporto varžybos, vakarėliai ir kt.

Daina apie gėjus sukėlė furorą Turkijoje. Youtube peržiūrėta 6,4 milijono kartų (video)

Turkų pop dainininkas ir dainų autorius Mabel Matiz, kurio tikrasis vardas yra Fatih Karaca, paskutinę Pride mėnesio dieną išleido naują meilės dainą „Karakol“ („Policijos stotis“), kurioje pasakojama dviejų vyrų meilės istorija.