muzika

Gegužės 20 d. - Soho Vilnius - Exclusive Saturday Vibes

Šeštadienio ypatingasis šį kartą patikėtas į klubo rezidento DJ Prabanga rankas. Vakaras nepaliks abejingų ir šoksim šiąnakt iki pat paryčių ar net pirmųjų troleibusų. Ar jau turi šiam vakarui promo kodą? Kaip tai padaryti ir kas čia apie ką rasi šio vakarėlio aprašymo apačioje.

Gegužės 19 d. - Soho Vilnius - Šokdina Moteris

Jau paskutinė prieš vasarą, ne mažiau karšta kaip vasara Šokdina Moteris diskoteka. Ji ir vėl šokdins moteris ir jų bičiulius klasikinėmis melodijomis. Tradiciškai, su meile ir už meilę, iškviečiant dvasias, mūzas ir mylimas legendas. Bus ir netikėtumų. Kaip visada, iki ryto.

Balandžio 15 d. - Soho Vilnius - Festive Circus Carnival

Turbūt natūraliai kyla klausimas, kodėl gi mes čia dabar kalbame apie cirką? Kaip kad dainavo Pinup Girls – „labas vėl nauja diena, aš nuoga, aš balkone. Rytas!“, na ir šiandien švenčiama cirko diena! O prie didžėjaus pulto stoja DJ Prabanga.

Mimų pasirodymus klube esam turėję, net ir šokį su kardais. Galima drąsiai sakyti, jog Soho scena per visus šešioliką metų jau matė beveik viską. Stulpą šokio akrobatikai esam paruošę, tad jį drąsiai gali išbandyti tiek šiąnakt, tiek ir bet kurį kitą vakarą klube.

Balandžio 14 d. - Soho Vilnius - Welcome Pop & Dance

Mėgsti gerą popsą, įsimintinas melodijas bei geriausius visu laikų hitus? DJ Dainys taip pat! Tam šį vakarą ir susitinkam. Taip, gal tai ir bus pirmas pasimatymas, o gal antras, o gal kažkelintas, kur jau skaičių jo galima ir pamiršti. O iš tikrųjų ar svarbu, kiek - svarbu smagiai!