+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Skaitytojų skiltis: aš pasijutau seksualus, traukiantis kitus

Skaitymo laikas
2 minutes
Perskaityta

Skaitytojų skiltis: aš pasijutau seksualus, traukiantis kitus

Sek, 07/16/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

GayLine.LT pakvietė skaitytojus pasidalinti įvairiomis situacijomis, kurios jiems nutiko gėjų ir biseksualių vyrų saunose. Dalinamės atviru trans vyro laišku ir jo potyriais tokioje pirtyje.

Londone gyvenantis David sako, kad trans vyrai labai retai atvirai kalba apie apsilankymus gėjų saunose. Būtent todėl jis nusprendė parašyti GayLine.LT redakcijai ir užpildyti šią spragą.

„Man sunku papasakoti kas dėjosi mano galvoje kai man kilo mintis nueiti į gėjų sauną. Žinoma, aš ten nėjau iš karto. Man reikėjo kelių mėnesių viską apgalvoti. Ieškojau informacijos internete. O pirmas dalykas kurį parodė google buvo kaip viena gėjų sauna neįsileido trans vyro, nes jis neturi penio“, - savo pasakojimą pradeda David.

Jis teigia, kad jau senokai atliko krūtų operaciją, naudoja hormonus ir todėl gatvėje vargu ar kam gali kilti klausymu, jog prieš save mato ne vyrą. Vis dėlto, sauna jam buvo iššūkis.

„Mano galvoje sukosi mintys kas gali nutikti. Kas bus, kai reikės nueiti į dušą? Kaip bus, kai kas nors pamatys, kad neturiu penio? Ar manęs nežemins? Ar ten eidamas aš neliksiu įskaudintas?“, - dilemų sąrašą vardija trans vyras.

David sako, kad pirmas žingsnis buvo susisiekti su saunos administracija ir paklausti ar nekils problemų, jei jis ateis į sauną. „Iš karto parašiau, kad nieko tokio, jei manęs jie nepageidauja. Jau geriau žinoti iš anksto, nei vietoje nusivilti“, - teigia vyras. – „Atsakymą atsiuntė netrukus. Buvo labai mandagūs, sakė, kad laukia apsilankant, jog jų politika yra atvirumas visiems ir jei tik kiltų kokių problemų su kitais lankytojais – iš karto informuočiau darbuotojus ir jie viską išspęs“.

Po šio atsakymo David nusprendė pasiryžti šiam žingsniui. Jam nebuvo lengva emociškai, tačiau labai norėjosi pabandyti.

„Tai mano asmeninė patirtis. Gal kažkam ir bus kitaip – bet aš praleidau puikų laiką. Visada laikausi taisyklės, kad jei kas rodo man dėmesį – prieš bet kokius prisilietimus pasakau, kad esu trans. Nes ne visi tai gali pastebėti. Ir tai pasiteisino. Vienas vaikinukas atsakė, kad negali patikėti, jog aš buvau moterimi bei atsisakė eiti tolyn. O kitas – prisipažino, kad jam tai bus pirmas kartas, jog tai nekelia jokių problemų, tik aš turėsiu jam padėti“, - apie patirtį gėjų saunoje pasakoja trans vyras.

Anot David, patirtis saunoje jį gerokai nustebino ir net pakėlė savivertę. „Aš pasijutau seksualus, traukiantis kitus. Vyrus, prie kurių bare niekada nebūčiau priėjęs, nes galvojau, jog jie ne mano lygio. Gali būti, kad kitas kartas toje pačioje saunoje bus kitoks – bet ta diena aš labai džiaugiuosi. Tu tiesiog matai iš jų akių, kad jie tavęs nori – jiems patinka mano kūnas. Ir tai yra nuostabus jausmas“.

David sako, kad trans vyrai prieš einant į pirtį turėtu atminti kelis dalykus. Pirmiausia, reikėtų išsiaiškinti kokios yra pačios saunos taisyklės. Antra – būtinas atvirumas – jei kas rodo kokius ženklus, net prieš bučinį reikia informuoti apie save. Trečia – visada yra tikimybė susidurti su kokiu bukapročiu, bet tai nereiškia, kad visi gėjai ir biseksualūs vyrai yra tokie.

 

Taip pat skaitykite:

Skaitytojų skiltis: pamačiau jį ir supratau, tai mano šansas

Skaitytojų skiltis: jam numetus rankšluostį iš kart supratau, kad nieko nebus

Skaitytojų skiltis: geriau jau to būčiau nematęs

Skaitytojų skiltis: būm ir mes abu gulim ant grindų

Skaitytojų skiltis: mano draugo tėvas pirtyje buvo lyg žvėris ieškantis grobio

SKAITYTOJŲ skiltis: gėjų pirtyje jo tikrai nesitikėjau sutikti

SKAITYTOJŲ skiltis: vakare jis rėkė iš malonumo, o ryte sprendė ar mane priimti į darbą

SKAITYTOJŲ skiltis: Kūnas nutirpo, kai supratau su kuo užsiėmiau seksu

SKAITYTOJŲ skiltis: Pramerkiau akis ir virš manęs pamačiau bent 10 nuogų vyrų

SKAITYTOJŲ skiltis: nesitikėjau pamatyti savo boso penį

SKAITYTOJŲ skiltis: saunoje mano tėvas sužinojo, kad aš gėjus

SKAITYTOJŲ skiltis: jis buvo toks patrauklus, kad rankos drebėjo