P. Gražuliui gresia dar viena byla. Policija aiškinasi aplinkybes

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

P. Gražuliui gresia dar viena byla. Policija aiškinasi aplinkybes

Ant, 05/31/2022 - 16:44
Kategorija:
0 komentarų

Praėjusį, po Civilinės sąjungos įstatymo pateikimo Seime, Seimo narys koridoriuje sutiktus LGBTQ+ bendruomenės atstovus pasitiko įžeidinėjimais ir keiksmais. Delfi.lt žiniomis, Vilniaus apskrities policija sprendžia ar ar dėl šių pasisakymų nereikėtų kelti baudžiamosios bylos už neapykantos kurstymą.
 

Vienas iš jaunuolių, ant kurio Seimo narys liejo pyktį, žadėjo kreiptis į policiją. Delfi gavo patvirtinimą, kad tai buvo padaryta trečiadienį.

„Homofobijai – galas. Tad turime padėti tašką visų pirma Seime. Tai turi būti standartas – visiškai nėra vietos nei menkiausiai homofobijai, o Seime tai kažkaip praslysta iki maksimumo: jie ir narkomanai, ir pedofilai, ir žudikai, ir visokie kitokie. Norėčiau, kad to nebebūtų“, – teigė pašnekovas“, – praėjusią savaitę sakė Mantas Mackevičius.

Vilniaus apskrities policijos teigimu, šiuo metu policija atlieka tyrimą. Aiškinamasi ar Petro Gražulio atlikti veiksmai buvo nusižengimas pagal Baudžiamojo kodekso 170 straipsnį, kuriame numatyta atsakomybė už neapykantos kurstymą.