Vilniaus Universitetas

Spalio 20 d. - Diskusija - „Atsiskleidimas ir homofobija“

Kur prasideda homofobija? Ar visada suprantame, kad reaguojame homofobiškai? Kaip išbūti su vidine homofobija ir priimti save? Ar atsiskleidimas kitiems visada yra „teisingas pasirinkimas“? Kokia atsiskleidimo kaina? Kaip gyventi toliau, jau atsiskleidus? - tai tik keli klausimai, kurie bus aptarti spalio 20 d. nuo 19 val. Perone, Geležinkelio g. 6, Vilnius.

Rugsėjo 21 d. - Konferencija - "LGBTQ+ ir psichikos sveikata"

2022 m. spalio 21 d. Vilniaus universitete, Teatro salėje vyks tarpdisciplininė mokslinė-praktinė konferencija „LGBTQ+ ir psichikos sveikata: ką svarbu žinoti specialistams?“. Konferenciją organizuoja Lietuvos psichologų sąjungos LGBTQ+ psichologijos grupė ir Vilniaus universiteto Konsultavimo ir mokymų centras.

Vilniuje startuoja festivalis „Kultūra visų 22”

Šiandien prasideda antrasis Vilniaus Universiteto Studentų Atstovybės programos „Be etikečių“ organizuojamas Queer kultūros festivalis „Kultūra visų 22“. Festivalio metu bus galima susipažinti su LGBTQ+ kūryba, Drag kultūra, Queer menu. Festivalio organizatoriai siūlo dalyvauti keturiuose renginiuose: linoraižymo dirbtuvėse, Queer kultūros vakare, diskusijoje ir Drag šou. Pirmasis renginys vyks jau šiandien 17 val.

Rugpjūčio 19 d. - Vilniaus Universitetas - Drag šou „Duokim drag‘o“

Šis šou skirtas visoms pradedančioms drag karalieniems ir karaliams, kurie seniai svajoja išbandyti save ant scenos, tačiau tam nepasitaikė itin daug progų. O gal tai bus tavo debiutinis performansas

Kokios šio šou taisyklės:

• Pasirodymo trukmė ne ilgesnė nei 7 minutės;

• Geriausi ir daugiausiai žiūrovų simpatijų sulaukę drag karaliai bei karalienės susirungs finalinėje lip-sync kovoje

Gegužės 17 d. - Vilnius - Partnerystės įstatymas: kokią vertybinę kryptį pasirinksime?

Gegužės 17 d., minint Tarptautinę dieną prieš homofobiją, bifobiją ir transfobiją, VU TSPMI ir Lietuvos žmogaus teisių centras kviečia į diskusiją „Partnerystės įstatymas: kokią vertybinę kryptį pasirinksime?“ Diskusijos metu kartu su parlamentinių partijų ir LR Seimo frakcijų atstovais bei atstovėmis aptarsime partnerystės įstatymo priėmimo galimybes bei tokio įstatymo reikšmę Rusijos karo Ukrainoje akivaizdoje.