Spalio 20 d. - Diskusija - „Atsiskleidimas ir homofobija“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Spalio 20 d. - Diskusija - „Atsiskleidimas ir homofobija“

Pir, 10/17/2022 - 14:30
Kategorija:
0 komentarų

Kur prasideda homofobija? Ar visada suprantame, kad reaguojame homofobiškai? Kaip išbūti su vidine homofobija ir priimti save? Ar atsiskleidimas kitiems visada yra „teisingas pasirinkimas“? Kokia atsiskleidimo kaina? Kaip gyventi toliau, jau atsiskleidus? - tai tik keli klausimai, kurie bus aptarti spalio 20 d. nuo 19 val. Perone, Geležinkelio g. 6, Vilnius.

Diskusijoje dalyvaus:

Ausma Sakalauskaitė, asociacijos „Skambėjimas” pirmininkė, visuomenininkė, chorvedė, mokytoja ir buvusi „Jaunimo linijos“ savanorė.

Paulina Bradūnaitė, produkto dizainerė, šiuo metu dirbanti su marginalizuotomis bendruomenėmis ir seksualumu, besidominti, kaip per objektus galima palengvinti žmonių seksualinį gyvenimą, paskatinti diskusiją apie įvairius kūnus.

Tomas Vytautas Raskevičius, LR Seimo narys, Žmogaus teisių komiteto pirmininkas.

Violeta Tamelytė, socialinė darbuotoja, žmogaus teisių aktyvistė, Lietuvos gėjų lygos savanorė, už savo veiklą LGBTQ+ platformoje, skirtoje vaikams, jaunimui, jų tėvams bei specialistams 2021 m. apdovanota Žmogaus teisių apdovanojimu.

Diskusijos moderatorius:

Dainius Dikšaitis, vienas iš knygos „Lietuva atsiskleidžia: 99 LGBT+ istorijos“, herojų.

 

Ši diskusija yra įžanga į spalio 21 d. vyksiančią konferenciją „LGBTQ+ ir psichikos sveikata: ką svarbu žinoti specialistams?“.