Apklausa

Apklausa atskleidė kaip augintiniai veikia LGBTQ+ žmonių psichinę sveikatą

Nemaža dalis LGBTQ+ bendruomenės narių turi augintinius. Naminių gyvūnų ėdalo prekės ženklas Lily's Kitchen kartu su 3Gem nusprendė surengti apklausą ir išsiaiškinti kokį poveikį augintiniai turi LGBTQ+ žmonėms.

Šokiruojanti statistika. Milijonas žmonių Didžiojoje Britanijoje mano, kad jie yra atsparūs ŽIV

Nauji tyrimai atskleidė, kad 73% britų niekada nesitikrino dėl ŽIV, nepaisant to, kad heteroseksualūs žmonės sudaro 40% visų naujų užsikrėtimų šiuo virusu Jungtinėje Karalystėje.

ES apklausa atskleidė tragišką LGBTQ+ padėtį Lietuvos švietimo įstaigose

Europos Sąjungos pagrindinių teisių agentūros apklausa rodo, kad Lietuvos švietimo įstaigose LGBTQ+ žmonių diskriminacija paplitusi labiausiai iš visų sąjungos šalių. Daugiau nei pusę jaunuolių slepia savo priklausymą LGBTQ+ bendruomenei.

Lietuvoje didėja supratimas kas yra translytis asmuo. Palaikymas auga vangiai

Tik 25 proc. tėvų Lietuvoje palaikytų savo vaiką, jei jis prisipažintų esantis transtylis, rodo Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos užsakyta „Spinter tyrimai“ apklausa. Tiesa, tai šiek tiek geresnis rezultatas nei 2018 metais, kai analogišką atsakymą pateikė 20 proc. tėvų. Tokiais tempais judant, bent aštuoniasdešimt procentų tėvų savo trans vaikus galėtų palaikyti už 66 metų – 2090-aisiais.

Paskelbti sukrečiantys Lietuvos LGBTQ+ žmonių liudijimai tyrėjams

Beviltiškumas, netikėjimas, kad iš vis kažkas pagerės jų viso gyvenimo metu, diskriminacija – tai tik keli aspektai, kuriuos apie padėtį Lietuvoje atskleidė LGBTQ+ žmonės ES pagrindinių teisių agentūros tyrėjams. Jie pasidalino konkrečių žmonių citatomis.

Lesbietės ir biseksualios moterys gyvena trumpiau nei heteroseksualios moterys. Štai kodėl

Remiantis neseniai paskelbto Harvardo universiteto mokslininkų tyrimo rezultatais lesbietės ir biseksualios moterys miršta daug jaunesnės nei jų bendraamžės heteroseksualės. Jie atskleidė to priežastis.

Tyrimas: Lesbietės dažniau patiria orgazmą nei heteroseksualios moterys

Rutgers universiteto mokslininkai neseniai atliko tyrimą ir patvirtino kitų tyrėjų ankščiau skelbtas išvadas. Lesbietėms patirti organizmą yra didesnė tikimybė nei heteroseksualioms moterims. Tyrėjai paskelbė ir konkrečius procentus.