moteris

Moteris dėl diskriminacijos padavė į teismą išskirtinai gėjus ir biseksualius vyrus apgyvendinantį viešbutį

Moteris Floridoje kreipėsi į teismą dėl to, kad jai buvo apribotas pateikimas į kompleksą, kuriame atostogauja tik gėjai ir biseksualūs vyrai. Čia vyrai turi teisę vaikščioti nuogi.

Istorikė: „maršistų“ siekis sugražinti neopatriarchalinę sovietinę šeimą

Istorikės, Jungtinių Tautų Moterų diskriminacijos panaikinimo komiteto narės, knygos „Neplanuotas gyvenimas: šeima sovietmečio Lietuvoje“ autorės Dalia Leinartė pastebi, jog garsiai apie tradicinę šeimą kalbantys žmonės mūsų šalyje nori apsaugoti tai, kas buvo sukurta sovietmečiu. O būtent - iškreiptą šeimos ir jos narių visuomeninės veiklos modelį, kuriame išnaudojamos moterys.

Lietuviai dažniausiai skundžiasi dėl diskriminacijos lyties pagrindu

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos Teisės grupės vadovė Audronė Daukšaitė-Timpė LRT sakė, kad praėjusiais metais tarnyba gavo daugiau nei 200 skundų ir beveik 1500 paklausimų. Aktyviausiai pranešta apie diskriminaciją dėl lyties.

Komikė atskleidė, kodėl norėtų, kad vyras elgtųsi su ja kaip su savo peniu (video)

Emily Catalano – komikė iš Los Andželo socialiniame tinkle Instagram pasidalino vienu savo numeriu. Jo metu ji pasakoja, kodėl norėtų surasti vyrą, kuris elgtųsi su ja, kaip su savo peniu. Video įrašas jau peržiūrėtas daugiau nei 4,5 milijonus kartų.

Nėščia moteris pasidalino istorija: mane kaltina tinginyste ir netinkamu žmonos pareigų atlikimu

Nėščia moteris, kuri kasdien dirba 12 val., neseniai atskleidė savo gyvenimo kasdienybę. Ji sako, kad jos vyras ją vadina tingine, o jos artimieji užsipuolė ją, neva ji neatlieka žmonos pareigų.