Svajonių vestuvės. Taip ištarė trans moteris ir jos išrinktasis (foto)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Svajonių vestuvės. Taip ištarė trans moteris ir jos išrinktasis (foto)

Pir, 07/01/2024 - 16:27
Kategorija:
0 komentarų

Praėjus vos metams po sužadėtuvių ištekėjo Corey Rae. Apie tai paskelbė žurnalas „People“ bei pasidalino nuostabiomis vestuvių fotografijomis.

Corey, žmogaus teisių aktyvistė ir modelis, birželio 15 d. ištarė taip širdies draugui Lyle Seebeck, Ši data sutapo su moters gimtadieniu, be to prieš aštuonerius metus ji atskleidė esanti translytė.

Duodama interviu „People“ žurnalui moteris sakė: „Esame du labai skirtingi žmonės iš dviejų labai skirtingų sluoksnių. Esu žydė, translytė moteris, gimusi Los Andžele ir užauginta Naujajame Džersyje vienišos motinos, o pajamos mūsų namuose nebuvo pastovios.

Lyle yra vaikinas iš vidurio vakarų, turintis tvirtas pietietiškas šaknis, gimęs turtingesnėje šeimoje ir niekada iki manęs nebuvo sutikęs translyčio žmogaus. Esame „netikėtina“ pora, bet įsimylėjome vienas kitą dėl šių skirtumų ir panašumų ir dėl visų mūsų abiejų išgyventų pakilimų ir nuosmukių, kurie pavertė mus tokiais žmonėmis, kokie esame šiandien“.

Pora susipažino 2021 m. lapkritį per Rüfüs du Sol koncertą. 2023 m. balandį jis pasipiršo  mėn. jai Los Andželo parko rožių sode, netoli koncerto vietos, kur jie pirmą kartą susitiko.

Paklausta, ką jiems reiškia santuoka, Corey atsakė: „Tai reiškia įsipareigojimą žmogui, kuris verčia jaustis geriausiai ir [kuriam] noriu būti geriausia. Tai reiškia nuolat galvoti apie kitus ir tęsti šeimos palikimą.

Tai reiškia sėkmę. Tai reiškia mūsų šeimų suvienijimą. Tai reiškia tapti vienu ir paskelbti tai. Tai reiškia augti ir tobulėti kartu, kaip vienam“.

Moteris išreiškė notą, kad kitos trans moterys patikėtų, jog jos „gali būti savimi“ ir pasiekti tai ko nori. Corey įsitikinusi, kad banalūs žodžiai „meilė yra meilė“ iš tiesų yra tikra tiesa.