pedofilija

Prieš homoseksualus kovojęs buvęs Seimo narys nuteistas už pasikėsimą tenkinti lytinę aistrą su nepilnamečiu

Buvęs Seimo narys, prezidento Rolando Pakso patarėjas, Remigijus Ačas nuteistas už pasikėsinimą tenkinti lytinę aistrą su nepilnamečiu. Lietuvos žmogaus teisių centro direktorė Jūratė Juškaitė primena, kad būtent šis žmogus kovojo prieš LGBTQ+ bendruomenę.

Laisviečiams dėkojant V. Landsbergiui, aktyvistų pasipiktinimas: atsiprašymo nebuvo

Vytautui Landsbergiui interviu metu sulyginus homoseksualumą ir pedofiliją - kritiką pažėrė keli Laisvės partijos politikai. Tačiau netrukus, jie nurimo, ir net padėkota po V. Landsbergio žinute, neva jis ne taip buvo suprastas. Tačiau LGBTQ+ aktyvistai klausia - o kur tikras atsiprašymas?

Vytautas Landsbergis "atsiprašė" už savo žodžius kai palygino pedofilus su homoseksualais

Vakar TV3 paskelbtas interviu su prof. Vytautu Landsbergiu sukėlė tikrą audrą. Jame buvęs faktinis Lietuvos vadovas pedofilus prilygino homoseksualams ir net ėmėsi aiškinti jog laikui bėgant gėjus traukia vis jaunesni partneriai. Jo žodžius sukritikavo teisingumo ministrė ir Seimo narys Tomas V. Raskevičius, o šiandien ryte V. Landsbergis neva atsiprašė.

Protestuotojai reikalauja panaikinti įstatymą, leidžiantį mormonų bažnyčiai nepranešti apie smurtą prieš vaikus

Mormonų lyderiai ir patyrę seksualinę prievartą žmonės protestavo Jutoje ragindami vietos politikus pakeisti įstatymą, kuris leidžia bažnyčios atstovams nepranešti apie bet kokį vaikų seksualinio išnaudojimo atvejį, apie kurį sužinota per religinę išpažintį.

Povilas Aleksandravičius. Ar Bažnyčia negriauna pati savęs?

Mykolo Romerio universiteto Humanitarinių mokslų instituto docentas Povilas Aleksandravičius atkreipia dėmesį į neseniai publikuotą pokalbių seriją su kardinolu Jean‘u-Claude‘u Hollerichu, Liuksemburgo arkivyskupu ir Europos Sąjungos vyskupų konferencijos pirmininku.

Bažnyčia išmokės 20 mln. eurų kunigų seksualinio išnaudojimo aukoms. Prašo parapijiečių aukoti

Prancūzijos katalikų vyskupijos surinko 20 milijonų eurų (22,6 mln. JAV dolerių), kad atlygintų tūkstančiams dvasininkų seksualinės prievartos prieš vaikus aukų, antradienį pranešė už pinigų rinkimą atsakingas fondas. Nors vaikus tvirkino kunigai - "susimokėti" bažnyčia paprašė ir tikinčiųjų.

Nepilnamečių lytinio išnaudojimo tyrimas Miuncheno-Freizingo arkivyskupijoje

Ketvirtadienį Miunchene buvo pristatyta nepriklausomos komisijos, tyrusios nepilnamečių ir suaugusiųjų lytinio išnaudojimo atvejus Miuncheno-Freizingo arkivyskupijoje, ataskaita. Komisiją sudarė advokatų biuro „Westpfahl Spilker Wastl“ (WSW) teisininkai. Atliktas tyrimas apima 1945–2019 metų laikotarpį. Jo metu nustatyti 235 įtariami kaltininkai – tarp jų 173 kunigai.