Rytai

Bauginimai ir seksualinės orientacijos atskleidimas tėvams. Jordanijos policija kaltinama susidorojimu

Jordanijos slaptoji policija kaltinama grobianti, persekiojanti ir sąmoningai atskleidžianti LGBTQ+ žmonių seksualinę orientaciją ir tapatybę religingiems tėvams. Dėl šios veiklos buvo priverstos užsidaryti kelios LGTBQ+ organizacijos.

T. V. Raskevičius Seimo nariams: Kai kurie iš jūsų apsimetate, kad žmonių kaip aš Lietuvoje nėra ir jie apskritai neegzistuoja

Vakar Seimo tribūnoje Laisvės frakcijos vardu dėl Civilinės sąjungos pataisų paketo kalbėjęs Seimo narys Tomas Vytautas Raskevičius teigė, kad dalis Seimo narių vis dar vadovaujasi nuostatomis, kurios buvo dominuojančios iki Lietuvai atgaunant nepriklausomybę. Jis kvietė atsigręžti į Vakarus ir nustoti sekti Rytų kaimynėmis.

Seksualūs Vidurio Rytų vyrai, LGBTQ+ nariai nenusirengė minint Arabų paveldo mėnesį (foto)

Balandis yra arabų paveldo mėnuo. Siekdami jį paminėti grupė LGBTQ+ Artimųjų Rytų žmonių išsirengė fotosesijai, kuri buvo skirta kovai už bendruomenės teises ir didesnį jos matomumą.

Matas Maldeikis: LGBTQ+ teisės dviejų pasaulių sandūros kontekste

Šiandien paskelbtoje Mato Maldeikio nuomonėje, Seimo narys teigia, jog stebime dviejų skirtingų pasaulių ir mąstymo logikų susidūrimą. Viename jų – pagarba individualybei yra įprasta, o kitame – Dievo sukurtų taisyklių laužymas yra tabu.