T. V. Raskevičius Seimo nariams: Kai kurie iš jūsų apsimetate, kad žmonių kaip aš Lietuvoje nėra ir jie apskritai neegzistuoja

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

T. V. Raskevičius Seimo nariams: Kai kurie iš jūsų apsimetate, kad žmonių kaip aš Lietuvoje nėra ir jie apskritai neegzistuoja

Tre, 05/24/2023 - 08:30
Kategorija:
0 komentarų

Vakar Seimo tribūnoje Laisvės frakcijos vardu dėl Civilinės sąjungos pataisų paketo kalbėjęs Seimo narys Tomas Vytautas Raskevičius teigė, kad dalis Seimo narių vis dar vadovaujasi nuostatomis, kurios buvo dominuojančios iki Lietuvai atgaunant nepriklausomybę. Jis kvietė atsigręžti į Vakarus ir nustoti sekti Rytų kaimynėmis.

„Kai kurie iš jūsų apsimetate, kad tokių žmonių, tokių žmonių kaip aš, Lietuvoje nėra ir jie apskritai neegzistuoja. Kadencija po kadencijos, o kai kurie iš jūsų ir dešimtmetis po dešimtmečio, mūru stovėjote prieš žmogaus teisių klausimus. Ir kartais visai neaišku, ar jūs atstovaujate piktai miniai, o galbūt tik partijai, kurios nariais galbūt buvote iki Lietuvos Respublikos nepriklausomybės“, - kalbos pradžioje sakė Seimo narys.

T. V. Raskevičius pastebėjo, kad Civilinės sąjungos įstatymas nieko neatima, bet priešingai suteikia daugiau žmogaus teisių ir teisinės apsaugos.

„Aš norėčiau, kad mes pabandytume įvardinti bent vieną klestinčią demokratinę Vakarų pasaulio valstybę, kurios piliečiams yra draudžiama patiems apsispręsti, su kuo nugyventi savo gyvenimą. Pabandykime. Bent vieną. O štai netoli mūsų, kaimynystėje į Rytus, tokių valstybių yra. Tose valstybėse nemėgsta ne tik gėjų, tose valstybėse nekenčia žodžio laisvės, demokratijos ir laisvų rinkimų“, - sakė jis.

Tomas Vytautas Raskevičius teigė, kad jis niekada nesiekė priešintis taip vadinamoms tradicinėms vertybėms. Jo siekis padėti Lietuvos piliečiams tapti laimingesniais.