Seksualūs Vidurio Rytų vyrai, LGBTQ+ nariai nenusirengė minint Arabų paveldo mėnesį (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Seksualūs Vidurio Rytų vyrai, LGBTQ+ nariai nenusirengė minint Arabų paveldo mėnesį (foto)

Ket, 04/13/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Balandis yra arabų paveldo mėnuo. Siekdami jį paminėti grupė LGBTQ+ Artimųjų Rytų žmonių išsirengė fotosesijai, kuri buvo skirta kovai už bendruomenės teises ir didesnį jos matomumą.

Out.com kviečia pamatyti šias nuostabių, drąsių žmonių nuotraukas. Čia išvysite „Artimųjų Rytų veidus“ (straipsnio vedamoji nuotrauka su modeliu Omar Sharif Jr. (@omarsharifjr), Zak Zakar (@zakartwins), Kenny (@theyoungdadd), Amrou Al-Kadhi (@glamrou) ir Michael Zakar (@zakartwins). Fotografijos sukurtos @james.has.friends.

@james.has.friends

@james.has.friends

@jesusxvix

@jesusxvix

„Manau, kad yra didžiulė problema, susijusi su arabų atstovavimu amerikiečių žiniasklaidoje, jei tiksliau turime tik Aladiną. Mums reikia daugiau tokių žmonių kaip mes pramogų srityje, kad parodytume savo bendruomenei, kad queer arabai egzistuoja ir gali klestėti!“, – Michael Zakar.

@chantar

@chantar

„Mums reikia daugiau Artimųjų Rytų atstovavimo. Pasaulis neįsivaizduoja, kaip atrodo ar ką reiškia būti Artimųjų Rytų žmogumi šiuolaikinėje Amerikoje“, - Zak Zakar.

f

„Atsiskleidžiau viešai Artimuosiuose Rytuose, norėdamas paskatinti matomumą dažnai nematomai bendruomenei, priverstai slėptis bijant persekiojimo. Atėjo laikas, kad mūsų veidai ir balsai būtų transliuojami plačiau; atėjo laikas nebelikti beveidžiais“, – Omar Sharif Jr.

@dylan.d.thai

@dylan.d.thai

„Kaip turkas/armėnas galiu pasakyti, kad Artimieji Rytai mane išmokė būti drąsiam gyvenime ir niekada nepasiduoti, aš tuo didžiuojuosi!", - Zane.

f

„Artimųjų Rytų reprezentacija visų pirma reiškia laisvę“, - Kenny.

@harryecarr

@harryecarr

„Atstovavimas - reiškia matyti vilties pavyzdžius pasaulyje, kuriame dažnai jautiesi beviltiškai“, - Amrou.

d