John Whaite ir Johannes Radebe šokis televizijos projekte privertė žiūrovus ašaroti (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

John Whaite ir Johannes Radebe šokis televizijos projekte privertė žiūrovus ašaroti (video)

Sek, 12/12/2021 - 22:00
Kategorija:
0 komentarų

Šeštadienio vakarą gėjų pora surengė nepakartojamą šokio pasirodymą pagal Adelės „Hometown Glory. Projekto teisėja Shirley Ballas jį pavadino „stulbinančiai gražiu“, skelbia PinkNews.

Prieš pradėdami šokį, pora pasidalino mintimis ką jiems reiškia būti pirmąja gėjų pora dalyvaujančia šokių BBC šokių projekte. Ypač žinant, kad ne visi žiūrovams namuose yra pasiruošę palankiai vertinti tokio tipo porą.
„Žmonėms, kurie galbūt šiek tiek bijo“, – sakė šokėjas. – „Noriu, kad tie žmonės žinotų, kad viskas bus geryn ir geryn“.

John Whaite pasakojo, kad pirmasis žmogus, kuriam jis prisipažino, kad yra gėjus, buvo jo mokytojas. Jam buvo vos 14 metų, o mokytojas, nepaisydamas paauglio nepasirengimo, nusprendė apie jo orientaciją informuoti tėvus. Laimei, John šeima jį palaikė.

„Užaugau jausdamas didelę gėdą ir manau, kad jei per televiziją būčiau pamatęs du vyrus kartu šokančius, mano gyvenimas būtų pasikeitęs“, - teigė John. - „Noriu mūsų poros pasirinktą šokį skirti žmonėms, kurie galbūt jaučia baimę, ir noriu, kad tie žmonės žinotų, kad ateityje bus geriau, patikėkite manimi“.

Savo homoseksualaus gyvenimo patirtis šokėjai įkūnijo nuostabiame šokyje.

Daugiau PinkNews.